top of page

Перша висота подолана – упевнено крокуємо вперед!

Ось і закінчився для нас, студентів 41-М групи, перший етап переддипломної практики – робота на посаді вчителя музичного мистецтва/мистецтва ЗЗСО. Ми всі сповнені позитивними враженнями, приємними спогадами, адже вперше протягом чотирьох тижнів самостійно працювали як учителі та класні керівники й отримали справжній професійний досвід!

У перші три тижні практики кожен із нас набув безцінного досвіду спілкування з активними і творчими дітьми та мав змогу відчути їхні запальні серця і щирий інтерес до «новеньких учителів музики». Ці учні стали нашими друзями і помічниками. Сьогодні висловлюємо вдячність усім, із ким подружилися за час практики, а особливо учням 5 класу Руданського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Шаргородської ОТГ, 7 класу Чемериського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів» Барської ОТГ, 5 класу ЗЗСО № 3 м. Бара та 7 класу Браїлівського ЗЗСО I - III ступенів імені В.О. Забаштанського Жмеринської ОТГ, у яких ми були класними керівниками. Юні друзі, ви найкращі, найкреативніші та надзвичайно унікальні діти! Щиро дякуємо вам за те, що відкрили нам свої маленькі сердечка і дали змогу сповна відчути і зрозуміти всі достоїнства вчительської праці.

В останній тиждень переддипломної практики освітній процес у школах відбувався в режимі онлайн. Але ми були готові до цього, адже в коледжі нас ознайомили з методикою роботи в умовах дистанційного навчання, зокрема з тим, як готуватися до онлайн-уроку, аби він став для школярів цікавим та пізнавальним, повчальним і творчим. Тож одразу почали організовувати групові форми роботи, упроваджувати інтерактивні технології, використовувати творчі завдання для розвитку художніх здібностей учнів. Під час проведення онлайн-уроків ми створювали шумові оркестри з підручних матеріалів і галереї «картин»-малюнків до музичних творів; підготували та виконали разом із дітьми танці з мікрофонами, пісні з іграшками тощо. А з екранів моніторів, дисплею телефонів ми бачили радісні, усміхнені обличчя учнів, які охоче презентували свої таланти.

Сьогодні хочемо висловити щиру вдячність педагогічному колективу рідного коледжу за якісну підготовку до роботи в умовах змішаного навчання і глибоку віру в нас як учителів-практикантів. Слова подяки адресуємо і педагогам-наставникам від баз практики: Мельник Юлії Миколаївні (Руданський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Шаргородської ОТГ), Кащенко Нінелі Володимирівні (ЗЗСО № 3 м. Бара), Глушку Анатолієві Леонідовичу (Чемериський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів» Барської ОТГ), Тодосюку Анатолієві Васильовичу (Браїлівський ЗЗСО I-III ступенів імені В.О. Забаштанського Жмеринської ОТГ) – за те, що давали нам цінні поради і підтримували нас в усіх творчих починаннях.

Окрилені успіхом, упевнено крокуємо далі, адже розпочинається другий етап переддипломної педагогічної практики. Усі ми сповнені надій і сподівань на нові музичні проєкти з дітьми, цього разу – із дошкільнятами. Переконані: у нас усе вийде!

Студенти 41-М групи:

Абраменко Марія,

Банасько Олександр,

Богачук Яна,

Ендевич Ярослава
105 переглядів

Kommentarer


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page