top of page

ПЕРСПЕКТИВИ І ПРОГРАМА ДІЙ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

Уже понад місяць, як відбулася звітно-виборча конференція в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського». Вона стала початком нової ери студентського самоврядування. Під керівництвом Лілії Пастухової, студентки 1-БЮ(4) групи, розпочав активну діяльність новий склад студентської ради, визначальною ознакою роботи якого є акцент на забезпеченні кращих умов для навчання та життя студентів у закладі.Студентський актив, у складі якого працюють шістнадцять здобувачів освіти різних спеціальностей, визначив свою програму роботи на основі трьох ключових принципів. По-перше, студентська рада зобов'язалася сприяти поліпшенню якості освіти шляхом розвитку ініціатив для підвищення рівня знань і навичок студентів. По-друге, рада активно сприяє культурі здорового способу життя, організовуючи спортивні заходи та лекції з цієї теми. По-третє, вона створює позитивний імідж коледжу через активну освітню і наукову діяльність та волонтерську роботу студентів.

Пріоритетним завданням для студентського самоврядування є підтримка фізичного, емоційного та психологічного здоров'я здобувачів освіти. Студентські лідери планують організувати лекції і заходи, спрямовані на підвищення рівня обізнаності молоді з цих питань, а також створити можливості для студентів брати активну участь у волонтерській діяльності.

Одним із найважливіших змістових напрямів програми роботи студентської ради є розробка грантів на розвиток самоврядування студентів та оновлення Положення про студентське самоврядування. Ці кроки спрямовані на підвищення обсягу довіри до ради з боку студентства і є важливим аспектом успішного її функціонування.Голова студентської ради Лілія Пастухова підкреслила, що всі заходи та програми спрямовані на створення омріяного коледжу для всіх студентів. Вона закликала студентство долучитися до роботи ради і сприяти реалізації цих ініціатив.

Ідеї і плани Лілії Пастухової та її команди вражають своєю амбітністю і реалізмом. Студентська рада налаштована активно працювати над втіленням своїх програмних засад і стати справжнім агентом позитивних змін у житті студентського колективу. Зважаючи на таку енергію і наполегливість, можна очікувати, що студентська рада КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» принесе багато корисних ініціатив у життя молоді.

Студенти коледжу висловлюють упевненість у здатності нової команди лідерів реалізувати свої амбіційні плани та зробити заклад освіти кращим місцем для навчання і життя. Це свідчить про позитивний настрій студентства і його готовність до співпраці для спільного досягнення цілей.

Тож майбутнє коледжу обіцяє бути яскравим і плідним.

Єлизавета ГУМЕНЮК,

студентка 21-Ж групи

 

69 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page