top of page

Перестало битися серце заслуженого журналіста України

21 листопада 2021 року перестало битися серце Навроцького Сергія Петровича – заслуженого журналіста України, редактора Барського ефірного радіомовлення, наставника і керівника практики студентів спеціальності «Журналістика» КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Завершила свій земний шлях гарна людина, варта пошани, визнання, пам’яті.

Сергія Петровича поважали колеги і любили студенти нашого коледжу. Він був надійний у праці, розсудливий у рішеннях, безвідмовний у допомозі.

Ми завжди будемо згадувати його неповторні майстер-класи, ґрунтовні розмови на різні теми, цікаві оповідки про роки навчання в Київському університеті імені Тараса Шевченка на факультеті журналістики, роздуми про професійні проблеми і перемоги. Сергій Петрович умів вислухати і зрозуміти кожного, він мав істинний талант журналіста, був майстром своєї справи.

Коледжеві не вистачатиме талановитого практика, який виплекав не одне покоління студентів-журналістів, довів власним прикладом, що досягнути поставленої мети зможе той, хто наполегливо працює.

У пам’яті всіх коледжан Сергій Петрович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою і справжнім професіоналом.

Світлий спомин про Навроцького Сергія Петровича житиме в серцях усіх, хто його знав, любив і шанував.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати і висловлюємо щирі співчуття родині померлого.


118 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page