top of page

Перемога у філологічному конкурсі

Уже 12 років поспіль в усіх закладах освіти України проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який має на меті не лише вшанувати літературну спадщину Великого Кобзаря, але й виявити творчо обдаровану молодь, розвивати її потенціал, підвищувати мовну освіту в державі.

Цьогоріч ІІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка було проведено 14 січня 2022 року в дистанційному форматі з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

На ІІІ етапі конкурсу Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського представляли: Владислава Мельник, студентка 11-Ш групи (викладач – Королюк Г.Ф.); Руслана Шустрова, студентка 21-Ж групи (викладач – Мельник О. М.); Юлія Гресюк, студентка 41-Ш групи (викладач – Слободянюк Л. М.).

Приємно відзначити, що в ІІІ (обласному) етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ІІ місце серед здобувачів освіти педагогічних коледжів Вінницької області виборола Юлія Гресюк.

Щиро вітаємо Юлію з черговою вагомою перемогою в інтелектуальних філологічних змаганнях і бажаємо подальших успіхів, творчих злетів, реалізації всіх задумів і втілення мрій!

Лариса СЛОБОДЯНЮК, голова циклової комісії

викладачів української і зарубіжної філології


77 переглядів

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page