top of page

ПЕРЕДВЕЛИКОДНІЙ МАЙСТЕР-КЛАС

23 квітня в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся благодійний майстер-клас із розпису великоднього печива.

Організували проведення заходу Тетяна Миколаївна Юзько, завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін, Надія Григорівна Блідченко, заступниця директора з гуманітарної освіти та виховної роботи, і актив студентського самоврядування.Майстер-клас проводила викладачка кафедри соціально-економічних дисциплін Тетяна Миколаївна Супрун-Ковальчук.

Усі студенти, учні та викладачі мали змогу стати учасниками імпровізованої мистецької майстерні і зробити авторський розпис великоднього печива. Охочі з ентузіазмом бралися за не зовсім звичну справу, пам’ятаючи, що кожен розписаний смаколик мав не лише стати окрасою святкового столу, але й фінансовою підтримкою ЗСУ.

Учасники майстер-класу мали змогу вибрати свій стиль розпису і малюнок, що дозволило кожному створити справжні шедеври.

Благодійний воркшоп із розпису печива став чудовою можливістю для творчого самовираження і згуртував коледжан навколо благої мети. Він продемонстрував, що добро твориться спільними зусиллями, а щире прагнення творити і ділитися своїми знаннями та вміннями може зробити наш світ кращим.

Організатори події висловлюють щиру подяку всім, хто був учасником майстер-класу і зробив свій внесок у добру справу.

Вадим БАГРІЙ,

студент 31-Ж групи98 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page