top of page

Педагогічна рада наукового ліцею-інтернату: стратегія підготовки до ДПА та ЗНО 2021

22 лютого 2021 року в режимі онлайн відбулося чергове засідання педагогічної ради Обласного наукового ліцею-інтернату Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», у ході якого було проаналізовано питання комплексної підготовки учнів ліцею-інтернату до ДПА та ЗНО в сучасних умовах.

Директор ліцею-інтернату Хілінська Л.В. ознайомила членів педради з технічною процедурою проведення ДПА і ЗНО, проблемою психологічної готовності учнів; акцентувала увагу на інших проблемах і труднощах, які ускладнюють підготовку до ДПА та ЗНО в сучасних умовах та поінформувала про результати тематичного анкетування учнів 11-х класів Обласного наукового ліцею-інтернату.

Хілінська Л.В. наголосила на важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнів та їхніх батьків; необхідності вироблення стратегії підготовки старшокласників до зовнішнього тестування відповідно до індивідуальних особливостей кожного з них; вироблення конструктивних рекомендацій із кожної навчальної дисципліни.

Григорчук Н.Г., координатор із питань реєстрації на ЗНО, поінформувала про результати реєстрації учнів 11-х класів Обласного наукового ліцею-інтернату і вибір предметів ДПА та ЗНО у 2021 році.

Практичним досвідом роботи з питань організації і проведення системного повторення вивченого матеріалу, використання найбільш ефективних форм і методів підготовки учнів до складання ДПА та ЗНО, підвищення рівня власної професійної майстерності поділилися викладачі-предметники ліцею-інтернату: Королюк Г.Ф., викладач української літератури; Білик Ю.П., викладач математики; Косюк Н.А., викладач географії, Новак В.В., викладач біології.

У підсумку педагогічної ради Самборська О.Д., заступник директора коледжу з навчальної роботи, запропонувала викладачам ліцею-інтернату активніше використовувати можливості дистанційних освітніх технологій у режимі офлайн з метою підвищення знань учнів та їхньої готовності до рубіжного контролю.

Педагогічна рада прийняла ухвалу, у якій відображено комплексне розуміння проблеми підготовки учнів до складання ДПА та ЗНО, оскільки запорукою успішного проходження тестування має бути висока мотивація учнів, професійна компетентність викладачів, зацікавленість батьків.
48 переглядів

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page