top of page

ОСВІЧЕНА І ТВОРЧА МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Студенти спеціальності «Журналістика» щоденно проходять свій освітній вишкіл, формуючи вміння і навики майбутнього фаху. Вони активні учасники вебінарів, фахових майстерок, олімпіад, конкурсів, дописувачі до художніх і періодичних видань. Майбутні журналісти традиційно беруть участь у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі національно-патріотичної творчості «Сурми звитяги».

Цьогоріч 12 жовтня ХХ Фестиваль проходив у місті Вінниці. Студентка 11-ЮЖ групи Ліза Чернецька посіла 2-ге місце в номінації «Авторська поезія» (керівник – Лебединська Т. М.). Журі відзначило актуальність теми і наскрізно-історичний сюжет вірша юної авторки «Україна досі носить берці».

Поезія майбутньої журналістки поповнила сторінки восьмого випуску альманаху «Мова єднання. Сила історій» (Відокремлений структурний підрозділ «Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету).

«Тему цього видання продиктувала війна. Творчість не дає загубитися на цьому складному шляху, дає наснагу жити і боротися за життя. Ми вдячні авторам за творчість та співпрацю, за те, що поділилися думками та почуттями стосовно російського вторгнення в Україну», – коментує доктор філософії Наталія Пономаренко.

Ділімося своїми знання, почуттями, творчістю, вкладаючи в слово і працю віру, надію і любов до України!

Слава Україні! Слава незламній українській нації!


Тетяна ЛЕБЕДИНСЬКА – голова циклової

комісії викладачів спеціальності «Журналістика»

87 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page