top of page

ОСВІТЯНИ ГОВОРИЛИ ПРО ГУРТКОВУ РОБОТУ В ЗАКЛАДАХ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ

11 жовтня на базі Калинівського технологічного фахового коледжу відбувся практичний семінар з питання «Роль гурткової роботи у формуванні морально-правових якостей здобувачів освіти».

У семінарі взяли участь заступники директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.

Учасники зібрання говорили про виклики та перспективи розвитку фахової передвищої освіти, ділилися досвідом організації гурткової роботи в ЗФПО, зорієнтованої на створення середовища, у якому студенти формують професійні вміння і навики та оволодівають знаннями про самоосвіту і саморозвиток.

КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» на семінарі представила Надія Блідченко – заступниця директора з гуманітарної освіти, виховної роботи.

Надія Григорівна виступила з доповіддю про досвід організації творчих об’єднань і гуртків у коледжі. Ключові питання доповіді стосувалися роботи творчого об’єднання «Юридична клініка», у якому здобувачі спеціальності «Право» набувають практичної підготовки шляхом надання безкоштовної юридичної допомоги клієнтам та здійснення правової просвіти студентів і працівників коледжу, учнів ЗЗСО міста, його жителів.

Данило ГРИГОРЕНКО, студент 41-Ж групи,

член творчого об’єднання «Ластівка»

5 переглядів

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page