top of page

Онлайн-зустріч з учителями базових закладів загальної середньої освіти міста Бара

Чергова нарада керівників (методистів) педагогічної практики відбулася в режимі онлайн-конференції за участю учителів базових закладів загальної середньої освіти міста Бара. На порядку денному стояло питання підготовки студентів до створення освітнього середовища під час педагогічної практики в умовах змішаного навчання.

Дивитись фото

Учасників зібрання привітав директор коледжу Савчук П.Н., побажав усім міцного здоров’я, творчих досягнень, продуктивної роботи і висловив подяку педагогам міських шкіл за співпрацю.

Завідувач практики Марчук С.В. у своєму виступі окреслила коло питань, які потребують якомога швидшого розв’язання, і детально проаналізувала особливості організації практичної підготовки студентів у режимі синхронного та асинхронного онлайн-навчання через застосунки Google Class та Google Meet у системі G Suite for Education.

Актуальні в умовах сьогодення проблеми порушила у своєму виступі заступник директора з освітньої роботи Барського ліцею № 2 Барської міської ради Романяк Л.Г. Говорячи про підготовку студентів до переддипломної практики у світлі реалізації Концепції «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»», Лариса Григорівна окреслила основні аспекти, на які необхідно звернути увагу викладачам педагогіки, психології, фахових методик і керівникам практики в процесі підготовки майбутніх учителів початкової школи.

З аналізом стану підготовки студентів спеціальності «Початкова освіта» до впровадження інтегрованого навчання виступила викладач-методист Поберецька В.В.

Про практичну підготовку майбутніх учителів музичного мистецтва в умовах дистанційного навчання доповіла к.п.н., викладач-методист Дікун І.А. Вона акцентувала увагу слухачів на особливостях інтеграції мистецтв на уроках курсу «Мистецтво» в початковій школі та представила цікаві види роботи.

Перша у 2020-2021 навчальному році онлайн-зустріч викладачів коледжу з учителями-практиками засвідчила необхідність і можливість тісної співпраці в системі «коледж-школа».


Марчук С.В., завідувач практики


Найцікавіше
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page