top of page

Оголошено результати ІV Всеукраїнської студентської олімпіади з образотворчого мистецтва

17 грудня 2020 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІV Всеукраїнська студентська олімпіада з образотворчого мистецтва.

Студенти КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» охоче скористатися нагодою взяти участь у мистецьких змаганнях, мета яких – виявити талановиту молодь і стимулювати її творчий розвиток.

За умовами Олімпіади, учасники мали подати на розгляд журі фото своєї авторської роботи, виконаної в будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво). Критерії оцінювання були чітко визначені: технічна майстерність, новизна, оригінальність, виразність.

Наші студенти з великим ентузіазмом взялися до роботи. Скориставшись набутими знання та вміннями з образотворчого мистецтва, вони створили велику кількість ескізів, у яких гармонійно поєднали різноманітні кольори і техніки. Визначити переможця було досить складно, адже кожна робота мала свої переваги і заслуговувала високої оцінки. Проте викладачі зробили вибір – і не помилилися: найкращі роботи подарували своїм авторам і коледжу призові місця в Олімпіаді!

Дипломи переможця І ступеня вибороли Вакула Анастасія (21-ОМ) і Коновальчук Анастасія(31-ОМ).

Дипломами переможця ІІ ступеня нагороджені: Подолинна Валентина (31-ОМ), Мостова Вероніка (31-ОМ), Степанкевич Анастасія (21-ОМ).

Дипломантами ІІІ ступеня стали: Духновська Олександра (31-ОМ), Іванова Ілона (31-ОМ), Берестюк Тетяна (31-ОМ).

Члени жури оголосили подяку за підготовку переможців Олімпіади викладачам коледжу: Білик Ользі Іванівні, Романюк Альоні Миколаївні, Підгорній Надії Володимирівні.

Щиро вітаємо всіх учасників Олімпіади та їхніх педагогів із перемогою! Коли у творчій співпраці перебувають цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця потужна енергія робить світ кращим, добрішим, досконалішим!

Романюк А.М.,

викладач кафедри мистецьких дисциплін35 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page