top of page

Обірвався земний шлях Володимира Сергійовича Слободянюка

Сьогодні, 4 квітня 2023 року, обірвався земний шлях Володимира Сергійовича Слободянюка – людини з великим серцем і душею істинного патріота.


Наш коледж втратив висококваліфікованого фахівця з комп'ютерних технологій, сучасного викладача з великим творчим потенціалом, авторитетного колегу, життєвий шлях якого – зразок людської гідності, добропорядності та професійної досконалості.

Володимир Сергійович завжди вирізнявся силою свого духу і стійкістю характеру, великим працелюбством, наполегливістю. Він був неординарною особистістю – яскравою, талановитою, мудрою, толерантною. Завжди в гарному настрої, із легким відтінком доброго гумору в слові, із відкритим поглядом і теплим усміхом на обличчі ... Таким ми звикли бачити щодня Володимира Сергійовича на його робочому місці в навчальній лабораторії інформатики, де він до пізнього вечора міг чаклувати над своїм 3D-принтером, із якого зійшло так багато корисних і потрібних речей.

Чуйний, уважний, щирий, позитивний і принциповий, Володимир Сергійович завжди випромінював енергію світла, прагнув передати свої знання та вміння студентам. Завдяки своїй високій компетентності з цифрових технологій робив неоціненний внесок у наближення Перемоги, виготовляючи життєво необхідні перископи для наших захисників.

Невмолима смерть вирвала Володимира Сергійовича з нашого колективу, із дружної сім’ї, великого кола друзів.

33 роки змістовного і насиченого добрими справами життя... Саме стільки доля відвела цій порядній людині, надійному другові, зразковому сім’янинові, турботливому батькові.

Важко змиритися з втратою, нелегко усвідомити її незворотну передчасність...

Розділяємо велику скорботу нашої колеги Ірини Юріївни Слободянюк, дружини Володимира Сергійовича, сумуємо разом із його донечкою, висловлюємо співчуття всім рідним і друзям.

Добрий і світлий спомин про Володимира Сергійовича Слободянюка назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав, любив і шанував.

Вічна і світла пам’ять тобі, наш Колего!

Колектив

Комунального закладу вищої освіти

«Барський гуманітарно-педагогічний коледж

імені Михайла Грушевського»

8 693 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page