top of page

Обласна краєзнавча конференція

30 березня 2021 року на базі Вінницького технічного коледжу в рамках обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін проведенно VІІ науково-практичну краєзнавчу викладацько-студентську конференцію «Моя Україна: історія та сьогодення».

У роботі конференції взяли участь науковці, викладачі та студенти коледжів Вінницької області, всього – близько п’ятидесяти осіб.

Формат конференції передбачав пленарне засідання (5 доповідей) та роботу трьох секцій: секція 1. Культурно-мистецькі, політичні та духовні надбання краю в минулому і сучасності України (6 доповідей); секція 2. Видатні особистості в історії та житті рідного краю. Історія мого роду (13 доповідей); секція 3. Археологія, етнографія, топоніміка, історіографія, джерелознавство та музеєзнавство рідного краю (11 доповідей).

На пленарному засіданні конференції з доповіддю «Йолтуховський Микола Павлович – педагог, краєзнавець і почесний громадянин міста Бар» виступив Восколуп Валерій Петрович – голова обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін, викладач Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Михайла Грушевського» і Маліновський Юрій Леонідович – директор фахового коледжу Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Михайла Грушевського» з доповіддю «Єзуїти у Вінниці».


34 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page