top of page

Нові ідеї від Центру розвитку дитини «Країна дитинства»

Ні для кого не секрет, що діти дуже люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх, щоб зануритися в атмосферу дива і веселощів та відшукати під ялинкою довгоочікуваний подарунок!..

До Дня святого Миколая Центр розвитку дитини «Країна дитинства», що функціонує при Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», організував для малечі, яка щотижня відвідує заняття в рамках проєкту «Дозвілля без гаджетів», цікаві передноворічні розваги.

Підготовку до проведення заходу почали заздалегідь: студенти 21-ОМ групи Максімова Ольга, Тарахкалюк Аліна, Говорущенко Анна, Ланова Ангеліна, Куцаченко Анна, Чех Яна, Навроцький Денис, Гойчук Юрій разом із викладачем кафедри мистецьких дисциплін Романюк Альоною Миколаївною активно працювали над виготовленням яскравих декорацій, щоб створити неповторну атмосферу початку новорічно-різдвяних свят.

Авторами ідеї та виконавцями ролей за сюжетом дійства були Блідченко Сергій, Костюк Владислава (1-МБШ група), Адамовська Карина (31-Ш група), Григоренко Христина, Мазур Марина (21-М група).

Малеча, ледь переступивши поріг коледжу, одразу ж потрапляла в дивовижну країну чудес. Діти захоплено мандрували лабіринтом зимових казок, загадок і прикмет у пошуках… зірок. А розпочалось усе із запрошень, де учасники поділилися на команди. Звичайно, привітав малюків і сам Миколай Чудотворець. Він побажав їм міцного здоров'я, радісного дитинства і запропонував гарно повеселитися.

Упродовж свята діти брали участь у різних конкурсах, іграх, танцях. Кожен мав змогу проявити свої творчі здібності й отримати величезне задоволення та оригінальні призи і солодощі.

Перше завдання було цілком новорічне – гра «Прикрась ялинку. А в конкурсі «Ліпимо сніговика» діти, галасуючи і сміючись, змагалися: а хто ж, усе-таки, виявиться спритнішим?

Цікавих та оригінальних конкурсів було багато: «Маска, я тебе знаю» (відгадати, хто в масці, відповідаючи на запитання ведучого «так» або «ні»), «Карнавал» (оригінальний музичний конкурс, який, власне, створив атмосферу казкового дійства), «Художники» (діти з усіх сил намагалися проявити свої здібності до малювання). А для рухливої гри «Сніжколови» організатори свята навіть «начаклувати» сніжок (це тільки за вікном зима була похмурою і незвично безсніжною).

Під кінець святкового дійства діти дружно писали листи святому Миколаєві, ділилися з ним своїми мріями і сподіваннями...

За традицією, кожен маленький учасник новорічного дійства отримав солодкий подарунок від доброго чудотворця, а додому поніс ще й позитивний настрій і яскраві враження.


Блідченко Сергій,

студент 1-МБШ групи
205 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page