top of page

НОВІ НАУКОВІ ЗДОБУТКИ НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ

Наукова бібліотека КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» поповнилася монографією «Правове виховання дітей 6-7 років у взаємодії сім’ї і закладу освіти» Ганни Сергіївни Задорожної – викладача кафедри педагогіки, психології та фахових методик, кандидата педагогічних наук.

Монографію присвячено проблемі правового виховання дітей у взаємодії сім’ї і закладу освіти. Авторка окреслила важливість правового виховання особистості в її правовій соціалізації, обґрунтувала специфіку та сутність правового виховання дітей на етапі переходу із дошкільного в молодший шкільний вік, представила авторську модель правового виховання дітей 6-7-ми років у взаємодії закладу освіти з сім’єю.

Рецензенти праці – науковці Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського: О.Ф.Мельничук – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри публічно-правових дисциплін, та В.В.Каплінський – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами. У рецензіях відзначено актуальність правового виховання дітей у світлі сучасних подій в Українській державі та необхідність підготовки до його здійснення майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти і вчителів початкових класів.

Педагогічний і студентський колективи Коледжу щиро радіють успіхам молодого науковця!


Наталія ФЕДОРЧУК, завідувач кафедри

педагогіки, психології та фахових методик

79 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page