top of page

Новорічний вогник-2021

Свято наближається, а це означає, що вже зовсім скоро в наших оселях та серцях пануватиме особлива атмосфера. Наближення Нового року – це не просто переддень чергових дванадцяти місяців. Насправді все набагато складніше: в очікуванні новорічного дива ми стаємо великими оптимістами, наповнюємо свої серця тільки добром і віримо, що рік грядущий принесе нам багато позитивних змін; по-дитячому щиро сподіваємося, що в період Новоріччя здійсняться всі наші заповітні мрії і бажання…

В останні дні грудня 2020 року, попри непрості умови дистанційного навчання, студенти 41-М групи зуміли сворити справжній передноворічний настрій для всього педагогічного колективу, студентської та ліцейської молоді Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»: вони підготували яскраву програму, насичену гарними музичними вітаннями і подарунками.

Звичайно, карантин вніс свої корективи в роботу сценаристів, але проведення «Новорічного вогника-2021» у режимі онлайн дозволило в передчутті свята об’єднати перед екранами ґаджетів усіх, хто складає дружний колектив нашого навчального закладу: викладачів, студентів, ліцеїстів, працівників бібліотеки, бухгалтерії, відділу кадрів, навчальної частини, технічний персонал. Теплі слова вітань прозвучали від директора КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж» Савчука Петра Несторовича та голови студентської ради Колодія Владислава.

Майстерно підготовлені пісенні номери подарували коледжанам студенти 41-М групи групи – учасники творчого об’єднання «Музично-мистецькі композиції» (керівник – Петращук Л.Є) та народного ансамблю «Козацької пісні» (керівник – Сошинська Н.В.).

До підготовки і проведення новорічного свята долучилися й викладачі кафедри мистецьких дисциплін: Кузнєцова Дарина Вікторівна і Скорич Наталя Валентинівна – автори сценарію; Ганжа Роман Миколайович і Зеленюк Сергій Вікторович –відеооператори; Белецька Надія Григорівна та Важеніна Анеля Леонардівна – відповідальні за відеомонтаж; Петращук Леся Євгенівна, Мілінчук Андрій Олександрович, Сошинська Наталя Василівна – постановники музичних номерів.

Ми щиро вітаємо увесь педагогічний колектив коледжу з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі, успіхів у всіх добрих починаннях, упевненості в дні завтрашньому і багато-багато крилатих мрій! Нехай Новий рік принесе мир і затишок у ваші домівки, достаток і радість – у ваші сім’ї, добробут і благополуччя – у ваші родини!

З НОВИМ 2021 РОКОМ!

Кузнєцова Дарина Вікторівна,

куратор 41-М групи


167 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page