top of page

НОВОРІЧНА КАЗКА В КОЛЕДЖІ

В останні дні грудня в стінах КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулися новорічні ранки. Заклад гостинно запросив на святкове дійство дітей, які впродовж 2022 року отримували соціальні послуги у відділенні соціальної роботи з сім'ями, а також дітей та молодь Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Барської міської ради; дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування; дітей працівників міського відділу поліції та працівників військової частини, дітей працівників коледжу.

Протягом трьох днів для малечі були прочинені двері в справжню новорічну казку з феєричною назвою «Як Чорт і Відьма вкрали місяць та зорі», ролі в якій виконували Бабейко А., Бевз С., Бемещук О., Войтович А., Гуцал А., Гончар Т., Заводнюк М., Магльона Є., Мельник Є., Накліцька В., Прокопчук Я, Свинарчук А., Шляхитнюк Ю. (студенти 41-Д групи), Дроздов М., Новаковська В., Кареліна А., Рибак А. (студенти 21-М групи), а також Мацуляк М., студент 41-М групи, та Колодій В., студент 2-БМ групи. Підготували новорічне дійство викладачі коледжу Марина Шпаковата, Дарина Кузнєцова та Павло Залевський. Цікавий сценарій свята доповнювали яскраві декорації, які виконав викладач Вадим Шпаковатий разом із студентами 31-ОМ групи Тарахкалюк А., Максімовою О., Куцаченко А., Лановою А.

Перед початком новорічної казки слово взяв міський голова В. Саволюк. Володимир Васильович зазначив, що, попри важкі реалії сьогодення, діти мають відчувати захист, турботу і піклування про них із боку дорослих. Також очільник міста побажав усім присутнім міцного здоров'я, гарних успіхів у здобутті освіти, миру і перемоги, на які всі так чекають у прийдешньому році.

А далі перед дітворою розгорнулося казкове дійство, у якому Ніч, Завірюха, Зайчик, Пес Патрон, Янгол, Санта Клаус, ельфи та колядники шукали місяць і зорі, вкрадені зловмисниками Чортом і Відьмою. Запальні пісні, танці-зігріванці і хороводи чергувалися з конкурсами «Спіймай сніжку», «Прикрашаємо ялинку», «Відгадай казку». У новорічній виставі, як і в кожній чарівній казці, добро перемогло зло, місяць і зорі повернулися на небосхил, ялинка засяяла яскравими вогниками, а всі діти отримали солодкі подарунки від міського голови Володимира Саволюка.

Директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Барської міської ради Тетяна Марущак щиро подякувала адміністрації коледжу за чудове свято, його доброзичливу, теплу атмосферу, гарну організацію та сучасність тематики казкового дійства.

Анна ХАРАБАРА,

студентка 31-Ж групи

Найцікавіше
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page