top of page

Новини з педагогічної практики

Для дітей дошкільного віку розваги – це яскраві і радісні події, які проводять у дитячому садку з метою побавити й потішити малюків.

Відповідно до плану педагогічної практики «Пробні заняття в ЗДО» 12 жовтня 2021 року студенти 31-М групи (3 підгрупа) підготували й провели в ЗДО № 8 «Дружба» м. Бара цікаву й актуальну в умовах сьогодення музично-літературну розвагу «Як ми коронавірус проганяли». Це дозвілля мало пізнавальне й виховне значення, адже діти середнього і старшого дошкільного віку в розважальній формі ознайомилися з правилами противірусної гігієни та здорового способу життя, засобами зміцнення імунітету.

Стимулювали дошкільників берегти здоров’я і дбати про нього вигадані персонажі, у яких майстерно перевтілилися студенти-практиканти: Красуня Осінь, Вітамінка, Організатор фізичного виховання, Медична сестра. Вони завітали до дітей зі своїми порадами, дарунками, цікавими руханками та іграми. Найбільше задоволення діти отримали, коли разом із вигаданими героями проганяли злого, пихатого, чваньковитого Коронавіруса.

Додавала запалу, піднімала настрій, викликала радісні емоції, розвивала музично-ритмічні й творчі навики малюків сучасна музика, вдало підібрана до всіх руханок, танців, атракціонів. А декоративне оформлення приміщення, атрибути, костюми, аудіовізуальні і мультимедійні технічні засоби сприяли розвиткові уваги дошкільників .

Проведене дозвілля залишить у пам’яті дітей яскраві спогади завдяки яскравим акторським, творчим, аніматорським здібностям студентів-практикантів – Яковішак Надії, Чайкоської Аліни, Поповської Анни, Копші Анни, Мацуляка Максима.

На занятті були присутні завідувач практик Марчук Світлана Віталіївна і завідуюч кафедри мистецьких дисциплін Гуд Г.О.

Висловлюємо подяку за тісну співпрацю в практичній підготовці студентів креативному і творчому колективу закладу ЗДО № 8, зокрема його завідувачеві Котлуш Марії Феодосіївні, методистові Панасюк Наталії Григорівні, музичному керівникові закладу – випускниці коледжу Коновій Лесі Володимирівні.

Бакалець Н. О.,

методист практики
49 переглядів

Comments


Архів