top of page

НОВИЙ ДОСВІД В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ

В умовах, спричинених нападом росії-агресора на Українську землю, діяльність КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» не була призупинена, а навпаки – вийшла на якісно новий рівень.

Педагогічний та студентський колективи не лише здійснюють якісний освітній процес у дистанційному форматі навчання, але й активно займаються волонтерською діяльністю на теренах України, допомагаючи українцям, які вимушено виїхали за кордон.

У місті Вроцлав (республіка Польща) органи місцевого самоврядування створили осередок для денного перебування діток віком від 3-х до 7-ми років. Тут вони отримують постійний догляд, харчування та навчаються, а їхні батьки в цей час залагоджують питання, пов’язані з оформленням документів, або ж працюють.

Студенти 21-ОМ групи разом із керівником практики Оленою Миколаївною Гулько на волонтерських засадах організували для українських діток заняття, які проводять в очному та дистанційному режимах. Майбутні педагоги не лише продовжують якісну практичну підготовку, але й надають психолого-педагогічну підтримку маленьким українцям, сприяють вихованню в них патріотичних почуттів, усвідомленню своєї приналежності до рідної держави.

Олена Миколаївна допомагає дітям-переселенцям у вивченні польської мови, оскільки перебування в межах осередку носить адаптивний характер, і надалі вони відвідуватимуть польські дитячі садочки та школи.

Ми щиро віримо в перемогу українського народу над жорстоким агресором і сподіваємося, що наші українські діти повернуться в рідні садочки та здобуватимуть якісну освіту в рідних школах!

Людмила КУЗНЄЦОВА,

голова циклової комісії викладачів шкільної педагогіки,

психології та фахових методик
74 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page