top of page

НОВЕ ПОКОЛІННЯ МЕДІЙНИКІВ ПРОЙШЛО ПІДСУМКОВУ ДЕРЖАВНУ АТЕСТАЦІЮ

Із 7 по 22 червня на кафедрі соціально-економічних дисциплін проходила підсумкова державна атестація здобувачів вищої освіти зі спеціальності 061 «Журналістика» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст».

Атестаційна комісія на чолі з головою, провідним фахівцем відділу маркетингових технологій Київського національного університету технологій та дизайну, заслуженим журналістом України Петрушенком Миколою Олександровичем і заступником, директором Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», кандидатом педагогічних наук, членом Національної спілки журналістів України Савчуком Петром Нестеровичем відзначила належний рівень підготовки цьогорічних випускників із журналістики. Конструктивні діалоги з кожним студентом і об’єктивні оцінки на іспиті з сучасної української мови та практичної стилістики (07.06.2023, екзаменатор Пантелюк Л. В.), комплексному іспиті (16.06.2023, екзаменатори Кондратюк О. В., Лебединська Т. М., Мельник О. М.), захисті кваліфікаційних робіт (22.06.2023. екзаменатори Лебединська Т. М., Ляхнович Н. О.) засвідчили здатність майбутніх фахівців виконувати типові спеціалізовані завдання в галузі соціальних комунікацій; застосовувати комп’ютерно-видавничі технології в журналістській та редакторсько-видавничій професійній діяльності, використовуючи загальну методику редакторського аналізу; створювати, редагувати та готувати до друку рекламні і журналістські матеріали різних жанрів, твори різних видів літератури; розв’язувати типові практичні ситуації, пов’язані з пошуком та розповсюдженням інформації; аналізувати стан розвитку сучасного інформаційного простору, а також видавничої справи та книговидавничого ринку; аналізувати маркери впливу на громадську думку з урахуванням сучасних вимог до інформаційно-комунікаційної діяльності.

Члени атестаційної комісії та викладачі циклової комісії спеціальності «Журналістика» зичать кожному випускникові ефективно використовувати набуті вміння і навики в журналістській діяльності й успішного професійного поступу у вільній і мирній країні!

Слава Україні! Слава героям України!

Тетяна ЛЕБЕДИНСЬКА,

голова циклової комісії викладачів

спеціальності «Журналістика»
56 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square