top of page

НИЗЬКО СХИЛЯЄМО ГОЛОВИ В ПОШАНІ ПЕРЕД ПАМ’ЯТТЮ ГЕРОЯ


Знову чорним вороном прилетіла трагічна звістка в наш коледж і Барську громаду. Ворожа куля обірвала життєвий шлях молодого Українця – сміливого, мужнього, сповненого бажання жити, прикрашати землю, творити її прекрасне і щасливе майбутнє.

Олександр Ляхнович… Його життєва свічка горіла яскраво і променисто. Завжди усміхнений, із відкритим поглядом, життєрадісний і товариський... Таким запам’ятаємо Сашу всі ми: його викладачі, його друзі, колеги його мами, земляки.

Зовсім недавно цей позитивний і доброзичливий хлопчик сидів за ліцейською партою, наполегливо черпав знання, планував своє завтра…

Із перших днів війни, не вагаючись, Олександр став на захист України, яку так щиро і палко любив. За її волю і незалежність поклав своє молоде життя.

Непомірну втрату ніщо не заповнить. Пекучий біль не втихне, і душевна рана не перестане ятритися. Але довічно залишиться в пам’яті кожного з нас усвідомлення тої великої ціни, яку заплатив Олександр Ляхнович, щоб Україна була і ми були в ній.

Світлі спогади про Олександра ми збережемо у своїх серцях. Знаємо, що й із небес він захищатиме нашу землю і буде боротися за нашу Перемогу.

Низько схиляємо голови в пошані перед пам’яттю вірного сина України і в глибокій скорботі висловлюємо щирі співчуття нашій колезі Ніні Олександрівні Ляхнович – матері Героя, усім рідним, близьким, друзям і побратимам Олександра.

Вічна і світла пам’ять Героєві України!


1 372 перегляди

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page