top of page

НЕСІМО У СВІТ ДОБРО!

4 грудня в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» з нагоди прийдешнього Дня святого Миколая вручили благодійні подарунки дітям-сиротам.

Ця благодійна акція є не лише зворушливим свідченням великодуших зусиль коледжевої спільноти, але й важливим внеском у розвиток гуманітарних цінностей.

Директор коледжу Савчук Петро Несторович та заступниця директора з навчальної роботи Самборська Олена Дмитрівна висловили свою вдячність учасникам акції і побажали всім дітям-сиротам радісного святкування Дня святого Миколая. Солодкі гостинці, вручені дітям, стали приємним доповненням до атмосфери святкового настрою.

До організації та проведення заходу активно долучилися члени студентського профкому Саківська Софія (21-Д група) та Козьмін Борис (31-ОМ група) разом із Томчак Аллою Олександрівною – незмінною очільницею профспілки студентів коледжу. Спільними зусиллями організатори передріздвяної акції створити в стінах закладу атмосферу радості і тепла, якою оточили дітей-сиріт у цей святковий період.

Такі благодійні заходи, що вчать молодь бути чутливою до потреб і проблем інших людей, давно вже стали невід’ємною частиною культури та виховання в коледжі. Це виклик і нагальна потреба нашого сьогодення: у зв'язку зі складною політичною ситуацією в країні, кількість дітей-сиріт невпинно зростає, а тому моральний обов’язок кожного свідомого громадянина – робити все можливе для підтримки цієї чи не найбільш вразливої категорії населення.

Щедрість і щирість організаторів благодійної акції свідчать про їхній високий рівень соціальної відповідальності і готовності приносити у світ добро.

Надія БЛІДЧЕНКО, заступник директора

з гуманітарної освіти та виховної роботи

42 перегляди

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page