top of page

НЕПОПРАВНА ВТРАТА


Колектив КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» в глибокій жалобі з приводу непоправної втрати – смерті нашої колеги Марії Володимирівни Мороз. Повідомлення про смерть Марії Володимирівни глибоким болем обізвалось у серцях усіх, хто її знав.

Марія Володимирівна народилася 5 лютого 1954 року в селі Барку Барського району. Після навчання в Супівській школі вступила до Немирівського педагогічного училища на шкільне відділення, яке закінчила з відзнакою. У 1974 році продовжила навчання на історичному факультеті Вінницького державного педагогічного інституту. Будучи студенткою, завжди брала активну участь у громадському та студентському житті.

Після закінчення в 1978 році педагогічного інституту одержала направлення в середню школу №2 міста Бара, де працювала на посаді вчителя історії до 1985 року. Цього ж року перейшла на роботу до Барського педагогічного училища, де була призначена на посаду викладача суспільних дисциплін.

Загальний педагогічний стаж Мороз Марії Володимирівни становив майже 49 років. Тривалий період вона була головою циклової комісії викладачів суспільних дисциплін. Активно займалася методичною та науковою роботою. Брала участь у міжнародних, всеукраїнських, міжвузівських науково-практичних конференціях і семінарах. Мала публікації у фахових науково-методичних виданнях.

Учні та студенти, яких навчала і виховувала Марія Володимирівна, пам’ятають її цікаві розповіді з історії, політології, соціології, культурології. Це було не лише професійним обов’язком, а й улюбленою справою Марії Володимирівни.

Окрім професії, людина має й іншу важливу складову свого життя – родину. Марія Володимирівна сповна присвятила себе їй і була вірною дружиною, люблячою матір’ю і бабусею. Донька і онука стали найбільшою гордістю і щастям її життя.

Нехай добрий, світлий спомин про Марію Володимирівну назавжди залишиться в серцях рідних, колег і всіх, хто її знав, любив та шанував.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце близької людини. Але світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи і сотні вихованців, завжди будуть сильніші за смерть. Наша пам’ять збереже образ Марії Володимирівни як надійної порадниці і мудрої наставниці, люблячої матері та бабусі.

Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати і висловлюємо щирі співчуття родині померлої. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її душу в Царство Небесне.

Вічна пам'ять нашій Колезі.

Педагогічний колектив

КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний

коледж імені Михайла Грушевського»

 

779 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page