top of page

На рахунку юних філологів перша вагома перемога

Уже багато років поспіль традиційно восени проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який має на меті вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток її потенціалу і підвищення мовної освіти в Україні.

Цьогоріч конкурс творчої молоді було організовано в дистанційному форматі задля дотримання законодавства України в частині запобігання поширенню на території нашої країни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Однак нові умови проведення ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка не стали перешкодою на шляху обдарованих здобувачів освіти нашого закладу в їхньому прагненні позмагатися зі своїми ровесниками в знаннях шевченкіани й випробувати свої творчі здібності в інтелектуальних перегонах.

На ІІІ етапі конкурсу, який відбувся в режимі онлайн 27 листопада 2020 року, Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського представляли: Яна Грабчак, студентка 21-ЮЖ групи (викладач – Королюк Г.Ф.); Юлія Гресюк, студентка 31-Ш групи (викладач – Слободянюк Л. М.); Марина Купчик, студентка 41-Ж групи (викладач – Дяченко Г. П.).

Приємно відзначити, що в ХІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка І місце серед студентів педагогічних коледжів Вінницької області здобула Юлія Гресюк.

Педагогічний і студентський колективи нашого освітнього закладу щиро вітають Юлію з вагомою перемогою у філологічному конкурсі і бажають подальших творчих злетів та реалізації професійних мрій!


Слободянюк Л. М., голова циклової комісії

викладачів української і зарубіжної філології


53 перегляди

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page