top of page

НА БАЗІ КОЛЕДЖУ ВІДБУВСЯ МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

22 лютого 2023 року на базі Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» в режимі онлайн працювало обласне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.

Зустріч розпочалася з вітального слова директора коледжу кандидата педагогічних наук Петра Несторовича Савчука, який відзначив, що роль педагога полягає не лише у формуванні професійних компетентностей майбутніх фахівців, а й у формуванні соціальних навичок молоді щодо збереження власного здоров’я – і це є чи не основне завдання сьогодні.

Леся Володимирівна Моторна, методист Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області, кандидат педагогічних наук, налаштувала учасників семінару на системний і конструктивний підхід, продуктивний діалог з обміну досвідом соціальних педагогів та практичних психологів.

Голова методичного об’єднання Наталія Горлач окреслила основні організаційні моменти роботи методичного семінару.

У межах ОМО відбувся методичний семінар на тему «Соціально-педагогічний супровід студентської молоді з використанням освітніх технологій на основі особистісних орієнтацій в умовах воєнного стану».

Соціальний педагог Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Неля Олександрівна Лемпій презентувала доповідь щодо останніх змін у нормативно-правовій базі соціально-педагогічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану, а також поділилася досвідом роботи в пріоритетних напрямках соціально-педагогічного патронажу і забезпечення соціально-психологічної стійкості здобувачів освіти під час війни.

Заступник директора НМЦПССО Наталія Михайлівна Нечипорук ознайомила присутніх із вимогами до методичного забезпечення соціальних педагогів та практичних психологів закладів освіти, актуальними питаннями організації роботи психологічних служб освітніх закладів в умовах воєнного стану, нововведеннями в організації електронної звітності; наголосила на важливості курсової підготовки фахівців психологічних служб.

Робота методичного об’єднання пройшла в пізнавальній і творчій атмосфері, його учасники мали змогу обговорити актуальні питання та обмінятися професійним досвідом.


Людмила КАПЛИЧНА, методист коледжу;

Неля ЛЕМПІЙ, соціальний педагог

163 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page