top of page

НАШІ СПОРТСМЕНКИ ВИБОРОЛИ ІІІ МІСЦЕ У ФІНАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ З МІНІФУТБОЛУ


13 квітня у Вінниці відбулися фінальні змагання з мініфутболу (дівчата) за програмою обласної спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти (технікуми, коледжі).

Гідну конкуренцію в зональних змаганнях нашим спортсменкам склали команди КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж», Вінницького транспортного фахового коледжу, Погребищенського фахового медичного коледжу.

У напруженій і безкомпромісній боротьбі команда КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» виборола третє загальнокомандне місце!

Юні спортсменки показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість і чудову гру. Усі учасники змагань та вболівальники отримали безліч позитивних емоцій. Кожна команда показала свою майстерність і запам’яталася завдяки індивідуальній тактиці боротьби за призову позицію.

Рада КФК щиро вітає команду футболісток КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» з почесним ІІІ місцем! Залишилися в минулому виснажливі тренування, хвилювання, напруга емоцій. Мить успіху – коротка передишка перед новим стартом. Нехай енергія цих миттєвостей зарядить позитивом і дасть поштовх до нових звершень!

Дякуємо ЗСУ за можливість перемагати на спортивних майданчиках! Кожен на своєму місці, виконуючи свою роботу, наближає Україну до великої ПЕРЕМОГИ!

Едуард ПРУХНІЦЬКИЙ,

викладач фізичної культури

та основ захисту України

43 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page