top of page

НАШІ ПОЧУТТЯ – ЦЕ НАША СИЛА

Надворі ще зима, але природа вже готується до зустрічі з весною, пробуджуючи в людських серцях найсвітліші емоції і почуття, здатні творити справжнє диво.

Сила людської любові завжди була пов’язана з цінностями, які в час війни сприймаються набагато гостріше. Коли наші захисники цілодобово боронять країну, а мирне населення перебуває в ситуації невизначеності та під загрозою обстрілів, усі конче потребують хоча б мінімальної стабільності. І в цій ситуації любов створює той мікросвіт, у якому є відчуття довіри, внутрішньої опори.

У переддень річниці повномасштабного вторгнення росії на українську землю студенти 41-М і 2-БМ груп підготували відеоролик, у якому намагалися відтворити романтизм почуття кохання, його могутню силу, що наснажує в боях із ворогом, вселяє віру в нашу Перемогу і надію на світле майбутнє.

У ролі модераторів творчого проєкту успішно заявили про себе студенти 41-М групи: Мацуляк Максим, Чайковська Аліна, Вальчук Анастасія, Поповська Анна, Поповська Яна, Шиндирук Вікторія – та студент 2-БМ групи Колодій Владислав. Надзвичайно емоційно прозвучали музичні номери у виконанні Банаська Олександра, Колодія Владислава (2-БМ група), Поповської Яни, Поповської Анни, Шиндирук Вікоторії, Мацуляка Максима (41-М група), Макидон Лізи, Магдалюк Каті, Гончарук Іванни (11-М група), Кіндич Мирослави (31-М група),

Дякуємо викладачам кафедри мистецьких дисциплін Сошинській Н.В., Скорич Н.В., Залевському П.М. за сприяння у створенні творчої атмосфери мініпроєкту; голові циклової комісії викладачів соціально-економічних дисциплін Восколупові В.П. – за допомогу в організаційних питаннях під час роботи над змістом сценарію; заступникові директора з виховної роботи Бідченко Н.Г. та викладачеві інформатики Зеленюкові С.В. – за професійний монтаж робочих матеріалів та підготовку художньо-естетичного відео.

Разом ми сила, здатна творити і досягати результатів!

Надія БАКАЛЕЦЬ,

куратор 41- М групи, автор сценарію


39 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page