top of page

Нашому проєктові бути!

19 жовтня в коледжі відбувся благодійний ярмарок на підтримку Центру розвитку дитини «Країна дитинства». Інформація про цей проєкт розміщена на краудфандинговій платформі GoF.GoF, яка з 2016 року надає шкільним командам менторську підтримку та супровід у впровадженні цікавих ідей, навчає співпраці, комунікації та прозорого фандрейзингу. За 4 роки на платформі опубліковано понад 150 шкільних проєктів та залучено понад 4 мільйони гривень на їхнє фінансування.

Залучати кошти на підтримку власного проєкту можна різними способами. Проведення благодійних ярмарків – один із них.

Наші студенти стали ініціаторами проведення ярмарку солодощів у коледжі.

Спільними зусиллями вдалося зібрати 3894 гривні, які вже перераховані на підтримку Центру. Висловлюємо щиру вдячність усім небайдужим, зокрема студентам 1-2-х курсів, які активно долучилися до благодійної акції та зібрали: 21-Ж група – 300 гривень, 11-М – 250, 21-М – 310, 11-ЮЖ – 350, 11- Ш – 420, 21-Ю – 550, 11-Д – 400, 21-Д – 501, 21-Ш – 362, 11-ОМ – 351, 21-ОМ – 100.

Віримо, що нашому проєктові бути!

Ділимося враженнями студентів, які були присутні на ярмарку.

Марія Псалтиря, студентка 21- Ж групи:

– Сьогодні в коледжі відбувся солодкий ярмарок, враження від якого в мене залишаться надовго. Усе було дуже смачне. Ярмаркування відбувалося цікаво! Прекрасна атмосфера та море солодощів; саме те, що потрібно студентові. Приємно усвідомлювати, що наші кошти пішли на благодійність. Вважаю, що потрібно проводити більше таких заходів.


Олександра Гнатюк, студентка 21-Ж групи:

– Мені надзвичайно сподобався ярмарок! Студенти отримали багато позитивних емоцій. Ми мали можливість досхочу посмакувати солодощами, повеселитися і при цьому заробити хоч і не значні, але кошти, які підуть на гарну справу. Усвідомлювати це дуже приємно!


Анастасія Котик, студентка 21-Ю групи:

– Сьогоднішнє ярмаркування мені дуже сподобалося. Було багато всіляких смаколиків, і навіть домашні вареники продавали! Вважаю, що такі акції потрібно ініціювати частіше. Тим більше, що зароблені кошти пішли на благодійність!

Олена Куліш,

студентка 41-Ж групи
131 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page