top of page

НАЙМАСОВІШИЙ ФЛЕШМОБ ОСЕНІ, ЯКИЙ ЄДНАЄ УКРАЇНЦІВ

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові; акція єднання, що проходить у День української писемності та мови.

Понад двадцять років уся країна традиційно бере активну участь у написанні радіодиктанту, проте вже другий рік поспіль його написання стало наймасовішим флешмобом осені, який єднає українців, сповнених любові до рідної мови. На тлі російської агресії українці почали більше розуміти значення захисту державної мови як фактору безпеки держави. Останні події в нашій державі призвели до переоцінки цінностей, переосмислення багатьох речей, зокрема змінилося ставлення і до вагомості мови в суспільстві. Українська мова стала зброєю, захистом і символом нескореності не лише в Україні, а й в усьому світі.

Взяла участь у наймасштабнішому флешмобі осені і наша коледжева родина. Приємно відзначити, що до написання радіодиктанту активно долучилися студенти академічних груп Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», учні Обласного наукового ліцею-інтернату та викладачі.

У складних умовах воєнного сьогодення всеукраїнський радіодиктант національної єдності зміг об’єднати українську спільноту навколо рідного слова. Зараз це важливо як ніколи, адже кожен із нас розуміє, що війна в Україні йде не лише за збереження території, війна йде за збереження ідентичності української нації.

Оксана МЕЛЬНИК, викладачка

української мови та літератури53 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square