top of page

«Найкраще в світі слово – МАМА!»

У другу неділю травня, починаючи з 2000 року, в Україні традиційно відзначають День матері. День, коли найкращі, найтепліші слова вдячності, любові та поваги ми адресуємо Тій, кому завдячуємо життям, до кого звертаємося в години радості чи смутку, чиє ім’я уславлено в картинах, поезії, прозі, – МАМІ.

«Матусенько, ненько, мамко» – це звертання злітає з вуст як дитини, так і дорослого, бо ж для Неї ми завжди залишаємося дітьми, незважаючи на вік. Лише в мами найніжніші руки, незрадлива усмішка і найбільш любляче серце. Слово «мама» уособлює в собі найдорожче, найбажаніше, найрідніше... Це реалії, спогади, мрії, бажання… Вони такі різні, але завжди сокровенні та неповторні…

Напередодні Дня матері наші студенти вітають усіх матерів із весняним, сонцесяйним і щирим святом, нагадуючи всім нам, що прийшов день пошанування найдорожчої у світі людини – Матусі.

Сьогодні зворушливі мелодії та слова вдячності матерям адресували учасники вокального ансамблю «Промінчики». Кожен своїй неньці подякував за виховання, турботу, ласку та любов.

Діана Шпаковата та Олександр Капличний довели, що рідна матуся – наш Ангел-охоронець. І дійсно, розкривши над дитиною свої крила, мати намагається захистити і відгородити його від усіх бід, печалей та проблем. Вона все бачить, відчуває серцем навіть на відстані в тисячі кілометрів. Серце матері ніколи не помиляється.

Як би не склалася доля, у нашому серці завжди знайдеться куточок, який належатиме тільки їй, найріднішій в усьому світі – Матері!

Теплим спомином про найсвятішу материнську любов, духмяний хліб, приготовлений матір’ю, є пісня «Мамин хліб» у виконанні В’ячеслава Крупського.

У цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих матерів зі святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість! Для Вас, любі матусі, найкращі квіти, найщиріші побажання, найніжніші поцілунки! Щастя, здоров’я, добробуту та любові всім вам, дорогі Матері!

Людмила Каплична,

куратор 11-Д групи

Автор сценарію: Дар’я Дмитришена.

Режисер-постановник: Людмила Каплична.

Відеозйомка та монтаж: Сергій Зеленюк
350 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page