top of page

Навчально-практичний вебінар «Особливості роботи в Українському дитячому центрі «Молода гвардія»

Особливістю діяльності КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» є те, що коледж ніколи не зупиняється на досягнутому, завжди прагне підкорення нових освітніх вершин та розширення горизонтів співпраці. І коли в результаті нової взаємодії ми отримуємо надійного партнера – це надає впевненості. А коли цей партнер стає ще й другом – це надихає і окрилює.

Три роки тісної співпраці дають змогу стверджувати, що Державне підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія» для нашого коледжу є партнером і другом. У рамках партнерства 25 березня 2021 року у віртуальному просторі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу відбулася зустріч адміністрації УДЦ «Молода гвардія» зі студентами та викладачами коледжу. Її ініціювали викладачі-методисти, котрі в період із лютого по травень щорічно організовують для студентів третіх курсів педагогічних спеціальностей навчальну практику «Підготовка до роботи з дітьми в літній оздоровчий період».

Наш коледж дбає про якість результатів практики і безпосередньої роботи студентів. Саме студентам третіх курсів улітку 2021 року створювати активний відпочинок дітей в літніх оздоровчих закладах України. А хто ж, як не працівник оздоровчих центрів, може краще ознайомити студентську молодь із роботою та обов’язками педагога-організатора?

До відеозустрічі підключилися заступник генерального директора з виховної роботи УДЦ «Молода гвардія» Бездень Василь Максимович, директорка табору «Сонячний» Морозова Віра Сергіївна, заступник директора табору з виховної роботи «Сонячний» Непийвода Павло Васильович, директорка табору «Прибережний» Хаджиогло Ольга Іванівна, заступник директора табору з виховної роботи «Зоряний» Бондар Леся Миколаївна, методист табору «Зоряний» Хмельниченко Ірина Сергіївна, методист науково-методичного відділу ДП «УДЦ «Молода гвардія» Юрченко Андрій Володимирович та студентка бакалаврату, а нині педагог-організатор табору «Зоряний» Якимчук Алла Володимирівна.

Василь Максимович Бездень ознайомив учасників зустрічі з історією створення ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія», його традиціями та надбаннями. Директорка табору «Сонячний» Віра Сергіївна Морозова наголосила на тому, що кожен із таборів центру має власну територію, матеріально-технічну базу, яка відповідає санітарно-гігієнічним нормам щодо організації оздоровлення, відпочинку та навчання дітей (спортивні споруди, майданчики під багаття, їдальні тощо), кадрове забезпечення для надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей. Директорка Хаджиогло Ольга Іванівна детально розповіла про обов’язки та специфіку роботи педагогів-організаторів у таборі «Прибережний» та пояснила, у чому виявляються особливості відпочинку дітей у «Молодій гвардії». Заступник директора з виховної роботи табору «Зоряний» Бондар Леся Миколаївна розповіла про особливості організації самоврядування і налаштувала на тісну співпрацю з дітьми. Щедро поділився своїм практичним досвідом, дав безцінні поради студентам і запросив до навчання в літній «Школі педагога-організатора» методист науково-методичного відділу УДЦ «Молода гвардія» Андрій Володимирович Юрченко.

Особливо приємною для всіх учасників відеозустрічі стала участь у ній студентки 1-БШ групи бакалаврату Якимчук Алли, яка на партнерських засадах брала участь у практичному вебінарі. Це ще раз засвідчило, що в «Молодій гвардії» цінують своїх працівників і цінують наших студентів. Зокрема у виступах директорів таборів прозвучали прізвища студентів коледжу, які в останні два роки працювали в «Молодій гвардії» і залишили гарний спомин про себе як відповідальні та креативні педагоги-організатори.

Методисти і педагоги-організатори Дитячого центру провели виїзний навчально-практичний семінар «Особливості роботи в «Українському дитячому центрі «Молода гвардія» з метою підготовки студентів-третьокурсників до роботи в оздоровчих закладах країни сезону 2021 року.

Особливо жваво пройшла заключна частина відеозустрічі, де студенти-третьокурсники мали змогу поставити свої запитання працівникам дитячого центру «Молода гвардія». Студенти запитували про те, що їх цікавить, що їм наболіло. А працівники табору з готовністю відповіли на кожне запитання, яким би «дитячим» чи «кострубатим» воно не було.

Як завжди, із «Молодою гвардією» цікаво і пізнавально!

Марчук С. В., Рожанська Л. Г.,

модератори проєкту
115 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page