top of page

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА – ОСНОВА ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ МАЙБУТНЬОГО ЖУРНАЛІСТА

У період із 06 по 23 червня студенти другого курсу 21-Ж групи КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» проходили навчальну практику.

Метою практики було ознайомити студентів із професійною діяльністю журналістів, кореспондентів, дикторів радіо і телебачення, фотокореспондентів, редакторів і видавців, а також з основними формами роботи в редакціях і видавництвах, організаціях, установах ЗМІК. Журналістська практика передбачала поглиблення теоретичних знань здобувачів освіти; формування практичних навиків та вмінь, необхідних для майбутнього фаху; розвиток творчих здібностей.

За період практики студенти ознайомилися з новими законами про ЗМІК, розглянули культуру індивідуальної бесіди як форми ділового спілкування; моделювали діалогові ситуації; аналізували газетні публікації, тематику молодіжних видань; удосконалювали навички ведення діалогу, брали інтерв’ю у знайомих і малознайомих людей; створили авторську статтю «Останнім часом відбувається багато неоднозначних подій, про які всі знають. Я хочу про це написати»; підготували огляд Інтернет-новин; обрали маршрути та пройшли фотоквест «Моє місто Бар»; провели імпровізований ефір на самостійно визначеній локації; створили фотоальбом про навчання на другому курсі та час практики; побували в офісах радіо «Місто над Бугом», ТРК ВІНТЕРА, ТРК ВІТА (це було евристично: ми поринули у світ сучасної журналістики, дізналися багато корисного, цікавого і важливого про діяльність новинарів).

23 червня відбулася презентація авторських проєктів на звітній заліковій конференції, де були присутні всі викладачі-методисти: Лебединська Тетяна Михайлівна, Кондратюк Оксана Володимирівна, Ляхнович Ніна Олександрівна, Радецька Наталя Олексіївна, Зеленюк Сергій Вікторович. Студенти почергово презентували свої роботи і ділилися враженнями від практики.

Викладачі-методисти висловили декілька порад та побажань, що знадобляться майбутнім журналістам у подальшому, бо професійне становлення неодмінно вимагає постійного вдосконалення знань і навичок.

Марина МЕЛЬНИК,

студентка 21-Ж групи92 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page