top of page

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА – НАДІЙНЕ ПІДҐРУНТЯ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ

Навчання в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» гармонійно поєднує фундаментальну юридичну освіту та спеціалізовану професійну підготовку майбутніх правників, яка розпочинається вже на першому курсі.

Так, здобувачі спеціальності 081 «Право» під керівництвом кандидата юридичних наук Нікітіної Л.О. та старшого викладача кафедри соціально-економічних дисциплін, керівника юридичної клініки Слугоцької В.М. пройшли навчальну практику, що тривала з 03 по 14 липня 2023 року.

За цей час студенти, окрім аудиторних занять, де вони дізналися про практичні аспекти юриспруденції, здобули практичні навички роботи з правовими і процесуальними документами, ознайомилися з особливостями, формами та методами роботи юридичної клініки коледжу, набули навиків консультування клієнтів, провели роботу з дослідження нормативно-правової бази і формування практичних справ клієнтів клініки.

У межах практики майбутні правники відвідали ряд державних, правоохоронних і правозахисних органів. Зокрема було проведено тематичні екскурсії до приватного нотаріуса Мельника О.М. та до Центру надання адміністративних послуг, Барського районного суду, Барського відділу реєстрації актів цивільного стану. Ці екскурсії допомогли студентам поглибити розуміння реалій юридичної діяльності в Україні та виявити необхідні передумови для успішності в цій професії.

Під час зустрічі з досвідченими правниками-практиками відбувалися відверті розмови; студенти мали можливість ставити запитання й отримувати вичерпні відповіді. Спеціалісти поділилися досвідом та навели реальні приклади зі своєї практики, що допомогло майбутнім фахівцям у галузі права краще зрозуміти особливості функціонування державних органів в Україні і виклики, які можуть виникати на цьому шляху.

Відвідання робочого місця нотаріуса, державного реєстратора, судді стало додатковим стимулом для студентів поглибити свої знання і сформувати навички у сфері юриспруденції. Це була нагода побачити, як теоретичні знання можуть бути застосовані на практиці та як виглядає робоче середовище в професії юриста.

Студенти успішно виконали програму практики, виявили високий рівень професійного самопізнання, саморозвитку і самореалізації як майбутніх правників.

Вікторія СЛУГОЦЬКА, старший викладач

кафедри соціально-економічних дисциплін
155 переглядів

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page