top of page

Музика – це міжнародна мова, зрозуміла всім

Міжнародний день музики, заснований за ініціативи Міжнародної музичної ради (IMC) при ЮНЕСКО, щорічно відзначають у всьому світі 1 жовтня. Рішення про проведення Міжнародного дня музики було прийнято на 15-й Генеральній асамблеї IMC у Лозанні в 1973 році. Мета цього свята – поширення музичного мистецтва у всіх шарах суспільства; реалізація властивих ЮНЕСКО ідеалів миру і дружби між народами, розвитку культур, обміну досвідом і взаємного шанобливого ставлення до естетичних цінностей один одного.

Міжнародний день музики – це професійне свято всіх, чиє життя пов’язане з нотами, піснями, музичними інструментами, хто не з чуток знає, що таке мінор і мажор, сольфеджіо, попурі тощо…


Творчі колективи Комунального закладу освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», Барська дитяча музична школа та Польській дім у місті Барі об’єдналися в проєкті до Міжнародного дня музики, щоб привітати усіх причетних. До створення відеовітання долучились: викладачі Комунального закладу освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» О.Коцурак, П.Залевський та вчителі Барської дитячої музичної школи Я.Вихованець-Ратушняк, В.Кібітлевська.

Белецька Н.Г.,

заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи113 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page