top of page

МОЛОДЬ УКРАЇНИ ЗА МИР


Уже традиційно 21 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день миру (International Day of Peace) – день глобального припинення вогню та відмови від насильства.

Це свято започатковане Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року. На підтвердження відданості України ідеалам миру та підтримки рішення Генеральної Асамблеї ООН у нашій державі День миру встановлено Указом Президента України №100/2002 від 5 лютого 2002 року.

Сьогодні День миру є як ніколи актуальним і значущим для всієї світової спільноти, а особливо для нашої країни. Починаючи з 2014 року і дотепер, жоден із днів в Україні не був днем миру. На території нашої держави агресор веде криваву широкомасштабну війну, здійснюючи відкритий геноцид українського народу. Мир став найбільшою цінністю, єдиною метою і мрією кожного українця.

21 вересня за ініціативи ради учнівського самоврядування Обласного наукового ліцею та підтримки студентської ради в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» було проведено заходи до Міжнародного дня миру.

В ефірі радіо Коледж ФМ одинадцятикласниці наукового ліцею Марія Саврацька та Вікторія Руднікова розповіли про історію становлення Міжнародного дня миру, значення його символів – Дзвону Миру та білого голуба з гілкою оливи; висловили глибоку шану і щиру подяку всім, хто допомагає наближати Перемогу.

Упродовж дня здобувачі освіти мали можливість долучитися до акцій «Молодь України за мир!» і «Миру бути!». У 575-ий день повномасштабного вторгнення ворога на територію нашої держави викладачі, працівники коледжу, студенти та ліцеїсти на синьо-жовтих серцях висловлювали свої найпотаємніші побажання рідній Україні, незламному народові нашої нескореної держави, відважним захисникам і захисницям. На крилах голубів миру молодь закликала світову спільноту до якнайшвидшого глобального припинення вогню, відмови від насильства та збереження миру на всій Землі.

Наталія ГРИГОРЧУК,

вихователь Обласного наукового ліцею-інтернату

73 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page