top of page

«Ми є те, що ми їмо»

У студентських групах 1-х та 4-х курсів КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» з нагоди відзначення Всесвітнього дня здорового харчування відбулася тематична виховна година «Ми є те, що ми їмо».

Мета заходу – продовжити ознайомлення молоді з резервами здоров'я людини, значенням раціонального харчування в системі здорового способу життя; навчити розділяти індивідуальну програму харчової поведінки, дати уявлення про енергетичну цінність їжі; поглибити знання про гігієну харчування, звернути увагу на неприпустимість споживання неякісних або зіпсованих продуктів; розвивати вміння правильно харчуватися; виховувати відповідальність за власне здоров'я.

У ході спілкування студенти охоче ділилися інформацією, брали участь в опитуванні, колективно виконували пізнавальні завдання, разом із кураторами складали правила здорового харчування.

Інформаційний зміст розглянутих матеріалів спрямовував увагу студентів на дотримання здорового способу життя і культуру споживчої поведінки.

Задорожна Г.С.,

куратор 11-Д групи
86 переглядів

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page