top of page

МИСТЕЦЬКІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ КОЛЕДЖУ: ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

22 лютого викладачі кафедри мистецьких дисциплін Магельницька Д.В., Петращук Л.Є., Підгорна Н.В., Романюк А.М. з метою профорієнтаційної роботи побували в Комунальному закладі «Жмеринський ліцей № 6» м. Жмеринки. Привезли з собою пересувну виставку картин Надії Володимирівни Підгорної, викладачки спеціальності «014 Середня освіта. Образотворче мистецтво», виконаних у техніці живопису вовною. Тож учні та педагоги ліцею мали змогу не тільки почути про особливості навчання на спеціальності, але й наочно увиразнити інформацію.На загальній зустрічі з дев’ятикласниками Леся Євгенівна Петращук і Дарина Вікторівна Магельницька продемонстрували відеоролик про КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», а також детально презентували учням спеціальність «014 Середня освіта. Музичне мистецтво», про яку в аудіозаписі розповіла студентка 31-М групи Аліна Рибак, і запропонували до перегляду відеозаписи різних форм творчої діяльності студентів кафедри мистецьких дисциплін.

Старшокласникам, які ще професійно не визначені, розповіли про специфіку освітньої діяльності в Обласному науковому ліцеї-інтернаті, що є структурним підрозділом коледжу. А тим, хто 24 лютого не зможе приїхати до коледжу на Форум вступника, залишили буклети, де вміщено інформацію про будні ліцейського життя.

Під кінець зустрічі Альона Миколаївна Романюк та Надія Володимирівна Підгорна провели для дев’ятикласників майстер-клас «Живопис вовною». Учні із задоволенням працювали і ділилися своїми враженнями. Такий прийом інформування дав можливість школярам розвантажитись (адже живопис вовною має арттерапевтичний ефект) і зрозуміти, що в коледжі не тільки вивчають теорію, але й практично опановують різні мистецькі техніки. Спілкуючись зі старшокласниками, викладачі розповіли про напрямки спеціальності «Образотворче мистецтво» та професійні можливості, які відкриває вступ до коледжу.

Дякуємо за організацію зустрічі і сприяння в роботі директорці ліцею Людмилі Василівні Бігун та вчительці образотворчого мистецтва Діані Іванівні Годній.

Сподіваємося, що наш діалог з абітурієнтами допоможе їм зорієнтуватися у виборі свого шляху в професію.

Альона РОМАНЮК,

викладачка мистецьких дисциплін

 

61 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square