top of page

Мистецький проєкт «МОЯ Україна – НЕЗЛАМНА! ЄДИНА!»

24 лютого 2022 року російський агресор незаконно перетнув кордон і напав на Україну, розпочавши жорстоку повномасштабну війну, у ході якої безжально знищує мирне населення та цивільну інфраструктуру, руйнує школи, лікарні, дитячі садки… На захист України стали мужні воїни ЗСУ і піднявся весь цивілізований світ.

Трагічні події воєнного часу спонукали студентів спеціальності «Початкова освіта» до створення мистецького проєкту, що має назву «Моя Україна– незламна! єдина!».

Сторінку проєкту «Гімн України – наш оберіг», де висвітлено історію створення Державного Гімну, цікаві факти про його авторів – П. Чубинського і М. Вербицького – та перших виконавців; зроблено аналіз різних інтерпретацій тексту, підготували студенти 42-Ш групи, зробивши тематичний відеозапис матеріалу до заняття з дисципліни «Музичне виховання з методикою навчання».

Рубрику «З Україною в серці» спроєктували студенти 41-Ш групи на занятті з основ сценічного та екранного мистецтва. Її мета – сприяти формуванню національної свідомості студентів у контексті трагічних військових подій в Україні та вшановувати пам’ять героїв України.

Кожен день мужнього протистояння ворогові наближає нас до перемоги. І сьогодні громадянський обов’язок кожного українця полягає в тому, щоб усвідомлювати себе захисником своєї держави, воїном у боротьбі з рашистськими військами. Власні почуття болю, віри, надії, любові до рідної землі активно висвітлюються в поезії, музиці, піснях митців України: від рядового солдата – до відомих естрадних співаків, які об’єдналися навколо Української держави, щоб відобразити своєю творчістю крик душі українського народу, і наполегливо організовують благодійні концерти у всіх куточках світу, збираючи кошти на підтримку ЗСУ України. Студенти 41-Ш групи підготували інформаційну сторінку про вияв патріотизму українських артистів; вони декламували вірші, аналізували патріотичний зміст пісень, що народилися в період війни на Українській землі. Біль за Україну, віра в перемогу наших військових, щира вдячність за захист нашої держави надихнули майбутніх педагогів на створення власних віршів, картин, музики патріотичного змісту. Так, студенти 41-Ш і 42- Ш груп Лопатюк Сніжана, Дубель Галина, Грубюк Анастасія, Никитюк Оксана. Свірнюк Катерина написали вірші, у яких висловлюють свою життєву позицію, вдячність воїнам, мрію про мир на нашій землі.

22 березня 2022 року свій мистецький мініпроєкт «З Україною в серці!», який став своєрідним флешмобом, що закликає до єдності для підтримки України, 41-Ш група представила в режимі онлайн. На занятті були присутні: Блідченко Н. Г., заступник директора з виховної роботи коледжу; Федорчук Н. А., завідувач кафедри «Початкова освіта»; Зеленюк С.В., викладач ІКТ, оператор зйомки; Кузнєцова Л.В., куратор 41-Ш групи, голова циклової комісії педагогіки, психології та фахових методик; Мар’євич Н.К., керівник проєкту; студенти 41-Ш і 42-Ш груп.

У важкий воєнний час ми маємо згуртовуватися, об’єднувати свої зусилля, знаходити творчий позитив, щоб самим побачити і показати всім довкола світлих і мужніх людей, які роблять усе для того, щоб якомога швидше настав наш День Перемоги.

Знаємо: у нашій Україні неодмінно запанує весна під мирним небом і тихими зорями!

Наталя МАР’ЄВИЧ,

керівник мистецького проєкту

«МОЯ УКРАЇНА– НЕЗЛАМНА! ЄДИНА!»608 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page