top of page

«Марафон, який ніхто не хоче бігти»

Із кожним роком марафони набувають усе більшої популярності.

Нью-йоркський марафон є однією із найвизначніших акцій, яка залучає десятки тисяч учасників з усього світу й отримує широке висвітлення у світових медіа. Нова пошта вирішила заснувати його в маленькому селищі Нью-Йорк Донецької області, розташованому за кілометр від лінії фронту, аби нагадати про гібридну війну, яку розв’язала Росія. Звідси й назва – «Марафон, який ніхто не хоче бігти».

2 грудня 2021 участь в акції взяли студенти і викладачі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені М. Грушевського». У супроводі військовослужбовців військової частини А0853 та ГО «Барське районне об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» учасники забігу стартували від стадіону «Колос» до майдану Михайла Грушевського. Усі бігли з символічними номерами: 1 500 000 – така кількість внутрішньо переміщених осіб; 3 400 000 – стільки людей на сході України потребують безперервної гуманітарної допомоги; 44 000 – стільки загиблих і поранених унаслідок бойових дій; 19 022 – стільки тонни гуманітарної допомоги відправлено Гуманітарною поштою України; 43 744 – такою є площа всіх окупованих територій України.

За перші десять днів акції на забіг зареєструвалося понад 35 500 учасників із 57-ми країн світу.

Прикро визнавати, але останнім часом увага українців менше прикута до подій на Сході, де продовжують стріляти і де люди живуть мрією про мир. Але сувора і жорстока реальність ніколи не відійде в забуття для тих, хто сьогодні ТАМ стоїть життям за наше мирне небо.

Лєонова Єлизавета, студентка 41-Ж групи130 переглядів

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square