top of page

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД КЕРІВНИКА ВІДДІЛУ КОМУНІКАЦІЇ ЛЮДМИЛИ МАЗУР


25 квітня відбувся дистанційний майстер-клас для студентів спеціальності «Журналістика».

Онлайн-зустріч із Людмилою Мазур, випускницею Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, а нині керівником відділу комунікацій агропромислового холдингу «Астарта», була організована в межах тижня гуманітарно-педагогічного факультету (ініціатор зустрічі – Тетяна Лебединська, голова циклової комісії викладачів спеціальності «Журналістика»). Тема спілкування звучала так: «Мовчати не можна – говорити. Комунікації в умовах повномасштабної війни. Досвід Астарти».

Активну участь в обговоренні означених питань взяли студенти. У процесі спілкування з майбутніми журналістами пані Людмила зосередила увагу на важливості ролі достовірного інформування, адже в сьогочасних умовах засоби масової комунікації є ключовим елементом в інформаційній війні, і контроль над інформаційним полем може впливати на її результат. Поділившись власним досвідом, Людмила Мазур зазначила, що саме ЗМІ забезпечують громадян достовірною та актуальною інформацією про хід війни і позицію влади, а це дозволяє населенню зрозуміти ситуацію та діяти відповідно до неї. І наголосила, що комунікація є ключовим елементом для забезпечення підтримки населення, а вміння ефективно спілкуватися з громадянами дозволяє владі гарантувати їхню безпеку та довіру.

Захоплені процесом спілкування, студенти ставили багато запитань, на які пані Людмила залюбки відповідала, даючи ґрунтовні поради та рекомендації майбутнім фахівцям. Звернула увагу студентів і на те, що справжній професіонал має продовжувати навчатися і розвиватися за будь-яких обставин; а також порекомендувала безліч перевірених сайтів, із яких можна брати необхідну інформацію для професійного зростання, і наголосила, що «журналісти, піарники – усі вони мають величезну силу та повинні використовувати її з позитивною ціллю не тільки для себе, а й для своєї країни».

Наприкінці спілкування Людмила Мазур запевнила учасників онлайн-зустрічі, що «нам, українцям, під силу подолати всі труднощі, перемогти ворога та відбудувати свою країну».

Онлайн-зустріч була доволі продуктивною. Питання, що розглядалися на майстер-класі, безперечно, вплинуть на професійне зростання майбутніх працівників ЗМІ.

Ірина КОФАН,

студентка 21-Ж групи,

кореспондент газети «Журналіст»


35 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page