top of page

ЛІЦЕЇСТКА ЄЛИЗАВЕТА МАЗУРЕНКО ВИБОРОЛА ДРУГЕ МІСЦЕ В КОНКУРСІ ТВОРЧИХ ЕСЕ «ВІЙНА В ДОЛІ МОЄЇ РОДИНИ»

У вересні 2022 року Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова» за підтримки Міністерства освіти і науки України у межах проєкту Музей «Голоси Мирних. Діти» оголосили конкурс творчих есе «Війна в долі моєї родини» серед учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва та Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Чернігівської областей, приурочений до Міжнародного дня миру.

Мета Конкурсу – підкреслити важливість та значення миру як головної цінності суспільства, виховувати в учнівської молоді толерантність.

За умовами, конкурсанти мали подати на розгляд журі оригінальну роботу, у якій буде розкрито інформацію про те, коли і як відбулось усвідомлення початку війни, що цей день означав для автора есе і його родини, які зміни відбулися після початку повномасштабного вторгнення в Україну, що найбільше приголомшило в перші дні, якого значення набуло слово МИР сьогодні.

21 листопада експертна рада Конкурсу визначила 211 фіналістів, роботи яких пройшли відбірковий етап і були допущені для оцінювання журі. 50-ту позицію в списку посіла учениця 11-Б класу Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Мазуренко Єлизавета, виборовши право претендувати на перемогу.

5 грудня Фонд Ріната Ахметова оголосив переможців Конкурсу, за результатами якого 5 учасників розділили перше місце, 10 учасників – друге місце, 15 учасників – третє місце.

Мазуренко Єлизавета увійшла до десятки авторів, які вибороли друге місце в Конкурсі і нагороджені дипломами та пам’ятними подарунками – мобільними телефонами.

Есе одинадцятикласниці є переконливим свідченням того, як війна змінила мислення учнівської молоді і як надзвичайно швидко подорослішали українські діти, наскільки змінилося їхнє розуміння життєвих пріоритетів і цінностей.

Ознайомитися зі змістом роботи Мазуренко Єлизавети можна на сайті проєкту Музей «Голоси Мирних. Діти» за посиланням https://bit.ly/3WtQLbW.

За матеріалами сайту

Обласного наукового ліцею-інтернату67 переглядів

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page