top of page

«Ліцейський випуск всіх нас тут зібрав…»

Ось і відлунала урочиста мелодія останнього випускного в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»: Обласний науковий ліцей-інтернат провів у самостійність учорашніх одинадцятикласників універсального і правового профілів навчання.

37 випускників 2021 року отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, а 5 випускниць 11-А (універсального) класу відзначені за високі досягнення в навчанні: Бондаренко Єлена, Огороднік Алла, Петрукович Анна, Ремінна Ольга нагороджені золотими медалями, Вовк Віолетта – срібною медаллю.

У цей погожий літній день позитивні емоції вирували в усіх: самих винуватців торжества, їхніх батьків, друзів і, звичайно ж, викладачів-наставників.

Теплі слова вітань випускникам ліцею 2021 року адресували директор Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», кандидат педагогічних наук, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся» Савчук Петро Несторович і директор Обласного наукового ліцею-інтернату Хілінська Людмила Валентинівна.

Музичні вітання випускникам підготували гості свята: урочистий танець «Полонез» виконали учасники танцювального колективу «Оксамитки» (керівник – Інна Медведєва), а Яна Паламарчук, нині студентка Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, на хвилях спогадів полинувши у свій ліцейський випуск 2019 року, подарувала пісню «Мій ліцей».

Трепетним і схвильованим було напутнє слово батьків. У дорослу самостійність мами і тати, за давнім українським звичаєм, благословили своїх дітей духмяним короваєм та обсіяли їх житом-пшеницею на гарну долю і щедрий успіх. У відповідь випускники подякували своїм батькам за терплячість, любов, постійну підтримку і розуміння, а учасниці студії вокально-хорового співу «Сузір’я» виконали для них пісню (музичний керівник – Леся Петращук).


Прощаючись зі шкільним і ліцейським дитинством, випускники звернулися до адміністрації коледжу, своїх учителів, працівників усіх технічних служб, підібравши для кожного з них слова щирої вдячності за наполегливу працю і постійну турботу, та подарували їм прощальну пісню в колективному виконанні.

Кульмінацією святкової програми став урочистий вальс випускників, мелодія якого злетіла у високість міста.

Останній акорд свята зробили батьки: вони провели своїх дітей у доросле життя через символічну арку з вишитих українських рушників.

Нехай щасливим та успішним буде шлях у самостійність для випускників Обласного наукового ліцею-інтернату 2021 року! Нехай здійсняться всі їхні мрії та задуми! Ліцей завжди чекатиме на зустріч-спогад із кожним своїм вихованцем!


Алла Ковальська, Лариса Слободянюк,

класні керівники випускників ліцею 2021 року


115 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page