top of page

Людина починається з добра


13 листопада світова спільнота відзначає День доброти.

Великий Гете сказав: «Перед розумним треба схилити голову, а перед добрим – стати на коліна».

Безперечно, доброта є однією з найважливіших людських чеснот. Однак добрими не народжуються – це велика праця душі.

Доброта є особливо значущою для майбутніх педагогів, адже гуманізм – невід’ємна складова педагогічної майстерності вчителя.

Проявом доброти в сучасному світі є волонтерство. Уже майже 13 років у місті Барі функціонує заклад, який нині має назву «Відділення комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Еверест». Це осередок добра і милосердя. Він об’єднує людей із щирим серцем – студентів, викладачів, керівництво коледжу.

В «Евересті» працює волонтерський загін «Дзвіночок», до складу якого входять студенти педагогічних спеціальностей. Майбутні вчителі тут отримують безцінний досвід роботи з дітьми з порушеннями здоров’я, а найголовніше – усвідомлюють, що світ навколо може бути різним. Зробити його кращим і добрішим під силу кожному. І саме це є основним завданням діяльності волонтерського загону.

«Я волонтер і йменням цим горджуся» – ці слова є лейтмотивом відео про діяльність волонтерського загону «Дзвіночок», яке підготували студенти 41-Ш групи і в якому не лише здійснили екскурс в історію створення і діяльності волонтерського руху майбутніх учителів, а й висвітлили цікаві сторінки своєї роботи: як уже зазначалося, у волонтерському загоні працюють студенти педагогічних спеціальностей і, зокрема, 7 студентів 41-Ш групи.

Людмила Кузнецова,

куратор 41- Ш групи98 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page