top of page

Любити - означає "бачити чудо, невидиме для інших"...

Бути коханим – це більше, ніж бути багатим,

бо бути коханим – значить бути щасливим.

Франк Тіллієс

Кохання – найкраще і найсильніше почуття, яке властиве саме людині, адже воно спонукає до самовдосконалення, творчості, нових звершень, продовження роду. Його прагнуть, про нього мріють, його завойовують в усі часи, в усіх народів, у будь-якому віці.

Сьогодні кожен знає, що 14 лютого – День святого Валентина, день усіх закоханих. У це свято прийнято дарувати валентинки, квіти, іграшки і щирі зізнання у своїх почуттях. Воно окриляє і дарує надію на вічне взаємне кохання…

Студенти 31-Ш групи разом із куратором Кузнєцовою Людмилою Василівною і викладачем музичних дисциплін Сошинською Наталією Василівною підготували святковий відеоконцерт, приурочений Дню святого Валентина. Велику допомогу в його проведенні надали завідувач кафедри педагогіки, психології та фахових методик Федорчук Наталія Анатоліївна і завідувач кафедри мистецьких дисциплін Белецька Надія Григорівна. До підготовки та проведення заходу долучилися й батьки окремих студентів, їхні братики і сестрички.

Усі коледжани мали змогу перейнятися романтичною атмосферою заходу і насолоджуватися майстерно поставленими музичними номерами та літературними композиціями у виконанні студентів: Лихопій Лілії, Колодія Владислава, Федоренко Анастасії, Павлишина Назара, Поповської Яни, Сірож Надії, Паладій Анни, Постернак Анастасії, Скубської Олени, Бронюка Владислава, Заболотного Богдана, Банаська Олександра, Білоуса Сергія, Іванченко Яни – і викладача музики В’ячеслава Михайловича Крупського. Концертна програма викликала гаму яскравих емоцій і створила позитивний настрій глядачів.

Родзинкою творчого проєкту стало відеоінтерв’ю з викладачами, які щиро ділилися своїми думками про світле почуття кохання. Зворушливі роздуми Маліновського Юрія Леонідовича, директора фахового коледжу, Поберецької Вікторії Василівни, Капличної Людмили Олексіївни, Новака Володимира Володимировича, Косюка Віктора Івановича і Косюк Наталії Антонівни, Слободянюка Володимира Сергійовича й Слободянюк Ірини Юріївни, Мочарного Романа Петровича та Мочарної Ірини Валеріївни захоплювали своєю щирістю і відкритістю.

Гресюк Юлія,

студентка 31-Ш групи

Автор сценарію: Кузнєцова Л.В.

Режисер-постановник: Федорчук Н. А.

Оператори: Федорчук Н. А., Зеленюк С.В.

Музичний продюсер: Сошинська Н.В.

Монтаж: Белецька Н.Г.

Ведучі: Гресюк Юлія, Дунда Денис.

189 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page