top of page

Крути: подвиг і трагедія

Із нагоди Дня пам’яті Крут у коледжі проведено виховну годину з метою виховання в учнів і студентів почуття патріотизму, відданості ідеалам української нації, шанобливого ставлення до її героїчного минулого.

Історична значущість події не підлягає сумніву. Вона стала символом героїзму нашого юнацтва і його відданості національній ідеї. Цвіт української молоді, герої, які склали іспит на духовну зрілість, ставши на захист української волі і державності, свідомо пішли на смерть, щоб Україна стала незалежною. Деякі учасники боїв під Крутами були не набагато старші за сучасних учнів і студентів. Наймолодший серед них Андрій Соколовський мав лише 15 років.

На виховній годині було розкрито хроніку подій тих далеких у часі і таких близьких у пам’яті січневих подій 1918 року. Студенти 11-Ш групи Христина Желіховська, Владислава Мельник, Ольга Когут, Маргарита Килівник, Марина Гнатишена, Лєна Мельник, Вероніка Волеводцева, Діана Семенова записали відео, у якому вшанували лицарську відвагу і подвиг юнаків, що віддали своє життя за право українців жити в суверенній Україні.

Допомогу в підготовці та проведенні виховної години надали викладачі коледжу: Наталя Анатоліївна Матвієнко, викладач кафедри мистецьких дисциплін, забезпечила музичний супровід заходу, а Сергій Вікторович Зеленюк, Роман Миколайович Ганжа, викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін та Анеля Леонардівна Важеніна, викладач циклової комісії музично-теоретичних дисциплін та інструментального виконавства сприяли в технічному оформленні та відеозйомці.

Наталя ПОГРЕБНЮК,

куратор 11-Ш групи


188 переглядів

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page