top of page

КОЛЕДЖ СТАВ ПРИЗЕРОМ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ!

Спорт – це одна з найбільш популярних галузей, які об'єднують людей усього світу. Він сприяє здоровому способу життя, підтримує фізичний і психічний стан людини, покращує її настрій і самопочуття.

Однією з найважливіших подій у спортивному житті є спартакіада. Це змагання залучає різні види спорту і проводиться на різних рівнях: від шкільних турнірів – до міжколегіальних, міжрегіональних та національних змагань.

У 2022-2023 н. р. відбулася Обласна спартакіада серед закладів фахової передвищої освіти (технікумів, коледжів).

КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» посів почесне 3-тє місце серед 25-ти закладів Вінниччини.

Рада КФК сердечно вітає всіх учасників спортивних змагань! Незалежно від того, чи перебували ви на п’єдесталі переможців, чи брали участь у змаганнях – ми пишаємося вами за вашу наполегливість. Бажаємо не зупинятися на досягнутому і продовжувати працювати над своїми здібностями і вміннями. Завжди знаходьте в собі силу та мотивацію для досягнення нових висот, а ваш успіх нехай буде джерелом натхнення для інших учасників змагань і підтримкою в їхніх спортивних зусиллях. Пам’ятайте: найціннішим заохоченням у будь-якому спортивному заході є не перемога, а справжнє вміння насолоджуватися процесом гри та спілкування з іншими учасниками.

Катерина ПРУХНІЦЬКА, викладачка циклової комісії

фізичної культури, фізичного виховання та захисту України51 перегляд

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page