top of page

КОЛЕДЖ СВЯТКУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

Золотосяйна осінь щедра не тільки своїми врожаями – щедра вона і на свята. Всеукраїнський день дошкілля, якому цьогоріч виповнюється 13 років, – це нагода вкотре сказати щирі слова любові і вдячності людям, що закладають підвалини майбутнього українського суспільства.Масштабно це свято відзначили в коледжі, який щорічно випускає нові покоління фахівців дошкільної освіти.

У фоє першого поверху працювала мобільна виставка (підготувала Тетяна Йосипівна Січко – викладачка методики організації образотворчої діяльності дітей, художньої праці, декоративного мистецтва, педагогічних технологій у ЗДО), де було представлено плетені та шиті іграшки, ляльки-мотанки, фігурки з природного матеріалу, глиняні свищики, підручники, посібники і книжки-саморобки, кубики, пазли, картини… Над усіма цими творіннями залюбки чаклували студенти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» і викладачі циклової комісії дошкільної педагогіки, психології та фахових методик. Особливу увагу привертало маєво вишиванок – авторських робіт студенток 41-Д групи, виконаних для участі у Всеукраїнському флешмобі #ВИШИЙСОРОЧКУЗАХИСНИКОВІ.В актовій залі, яку вщерть заповнили здобувачі освіти, їхні наставники, працівники коледжу, було представлено святкове дійство, програму якого підготували студенти 41-Д і 21-Д груп разом зі своїми кураторами – Людмилою Олексіївною Капличною та Ольгою Миколаївною Якубчик.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране серцем, щоденна наполеглива і натхненна праця, яка збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю, незважаючи на життєві виклики. Тож у вітальному слові заступника директора із навчальної роботи доктора філософії Олени Дмитрівни Самборської (а воно було адресоване всім причетним до вітчизняного дошкілля) прозвучала впевненість, що, завдяки спільним зусиллям наших захисників і захисниць та досвідчених педагогів і майбутніх вихователів, які сьогодні наполегливо навчаються, щоб гідно долучитися до освітянського фронту, дитинство маленьких українців буде яскравим і безтурботним у нескореній, вільній державі.

Опісля присутні на святі занурилися в казковий світ дитинства, провідником у якому стали майбутні вихователі – студентки 21-Д і 41-Д груп. Вони цікаво розповіли про роботу колективів дошкільних закладів Вінниччини, де працюють і колишні випускники коледжу. Приємно було почути привітання від Віталії Василівни Абрамович, нині консультантки КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Барської міської ради»; Наталії Григорівни Панасюк, директорки ЗДО №8 «Дружба»; Анастасії Колодій, виховательки ЗДО №1 «Берізка» міста Бара.

Теплі слова вдячності прозвучали Ганні Петрівні Дяченко – ветеранові коледжу, викладачці української мови, ексзавідувачці дитячого садка, подільській поетесі, яка у своїх творах не один раз присвятила кожній колезі-«дошкільниці» проникливі рядки віншування.

Уявна прогулянка Парижем під звуки баяніста-віртуоза викладача кафедри мистецьких дисциплін Андрія Мілінчука, проникливий спів студентки 11-М групи Злати Кімаківської, музична композиція у виконанні викладачки музичних дисциплін Дар’ї Дмитришеної та її донечки Мілени, танцювальна постановка «Колискова» від ансамблю народного танцю «Перлинки» під керівництвом Ірини Шкамбарної, виступ дитячого ансамблю «Промінчики» – ці художні номери, адресовані винуватцям торжества, викликали в глядачів захоплення і вкотре ствердили думку про красу і святість професії вихователя, місія якого – творити й плекати добро у світі.

У підготовці та організації святкової програми студентам та їхнім наставникам сприяли викладачі кафедри музичних дисциплін : Дар’я Євгенівна Дмитришена, Анеля Леонардівна Важеніна, Олег Юрійович Чернілевський. Технічну підтримку програми забезпечив Роман Миколайович Ганжа – викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін

Тетяна СІЧКО, старший викладач

циклової комісії викладачів дошкільної педагогіки,

психології і фахових методик

Фото: Роман ГАНЖА, викладач математичних дисциплін355 переглядів

Commenti


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page