top of page

Коледж активно співпрацює з молодіжною організацією «Пласт»

18 квітня в академічних групах першого-другого курсів коледжу та ліцейських класах пройшла тематична виховна година «Участь студентства в суспільних і громадських організаціях: віхи й історія становлення», яку організував викладач мистецьких дисциплін, керівник Фонду громади «Барі» та Молодіжної організації «МБІ Fly» Мочарний Роман Петрович спільно з викладачем дисциплін суспільного циклу Лемпієм Олегом Володимировичем.

Участь в онлайн-зустрічі взяла Піддубна Одарка, колишня випускниця Обласного гуманітарного ліцею для обдарованих дітей, нині – дипломований проєктант.

Мочарний Р. П. та Лемпій О. В. привернули увагу слухачів до актуальної проблеми сьогодення, що є важливою для національної ідентичності кожної людини, яка проживає на території України, – мови. Ми, українці, як і кожен незалежний народ, розмовляємо своєю державною мовою – українською; маємо багаторічну історію країни і традиції молодіжного руху «Пласт»; знаємо і дотримуємося українських традицій, які сформували століття тому наші предки. Традиції Пласту показують кожному українцеві, який проживає в Україні та поза її межами, що ми знаємо і відчуваємо, хто ми є. Пластові ігри дають розуміння, знання та вміння, що формують свідомого і сильного, ввічливого та доброзичливого громадянина/громадянку країни.

Своїми історіями причетності до Пласту поділилися Піддубна Одарка та Мочарний Роман.

Даша Піддубна (псевдо Одарка) – старшопластунка, з багаторіним досвідом учасниці та організатора пластових заходів. Батько залучив Одарку до Пласту, коли вона навчалася в 5-му класі. Дівчина нещодавно отримала диплом та працює за фахом.

Роман Мочарний (псевдо Сармат) – пластун сеньйор. У 2012 році юнак випадково потрапив у пластовий табір і з того часу із захопленням бере участь у пластових заходах, сам двічі організовував і керував пластовим окружним виховно-вишкільним табором. Декілька років був станичним районної пластової організації. Свою громадську діяльність Роман Петрович успішно поєднує з викладацькою роботою.

Маємо надію на продовження співпраці, адже Пласт гартує характер, і саме вчитель має бути лідером і прикладом для учнів. Створити осередок Пласту в коледжі – означає мати сильних духом учителів у майбутньому. Це те підґрунтя, що в перспективі дасть можливість налагодити тісний зв’язок з учнем і допоможе стерти грані непорозумінь між учнями та їхніми батьками.

Надія БЛІДЧЕНКО, заступник директора

з гуманітарної освіти та виховної роботи62 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page