top of page

Кафедра соціально-економічних дисциплін продовжує практику бінарних занять

19 січня доцент кафедри соціально-економічних дисциплін, кандидат наук із державного управління Сергій Миколайович Шандрук та начальник комунального закладу Барської міської ради «Муніципальна варта» Сергій Сергійович Воробйов провели бінарне заняття для здобувачів освіти спеціальності 081 «Право» з дисципліни «Муніципальне право» за темою «Адміністративно-правовий статус органів місцевого самоврядування: Муніципальна варта».

Під час зустрічі було розглянуто питання повноважень Муніципальної варти; забезпечення в межах, визначених законодавством, прав членів територіальної громади у сфері благоустрою міста, формування в містян активної позиції щодо збереження довкілля, об’єктів та елементів благоустрою; забезпечення чіткого виконання суб’єктами господарювання і громадянами обов’язків у сфері благоустрою тощо.

У ході заняття здобувачі освіти виявили високу правову обізнаність, активно ставили фахові запитання і вступали в діалог із представником міської ради.

Формат бінарного заняття сприяв кращому засвоєнню теоретичних знань і формуванню практичної підготовки студентів до професійної діяльності.

Тетяна ЮЗЬКО,

завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін, доктор філософії

36 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square