top of page

З любов'ю до дітей

Розваги в закладі дошкільної освіти є важливою формою організації дозвілля дітей поза межами занять. Неформальне спілкування допомагає створити в дитячому колективі атмосферу радості, що сприяє формуванню у вихованців позитивних емоцій, розширює сферу їхніх почуттів, привчає до колективних переживань, розвиває ініціативу і творчу вигадку.

Організація розваг у дитячому садку є важливим педагогічним завданням музичного керівника.

Відповідно до плану педагогічної практики студенти 31-М групи підготували і провели в закладі дошкільної освіти № 2 «Сонечко» Барської міської ради цікаву розвагу – театралізовану виставу за мотивами української народної казки «Котик і Півник». Цей захід був приурочений до Дня української мови і писемності. Дозвілля стало радісною подією для дітей молодшого і старшого дошкільного віку, тому що до них завітали харизматичні, веселі, завзяті персонажі казки: Котик (Максим Мацуляк), Півник (Антон Гребенчук), Лисичка (Анастасія Постернак) та Казкарка (Яна Поповська).

Малята захоплено спостерігали сюжет театралізованого дійства і щиро хвилювалися за казкових героїв та активно взаємодіяли з ними під час музичних руханок.

Висловлюємо подяку за тісну співпрацю в практичній підготовці студентів Антоніні Валеріївні Турченяк – креативному музичному керівникові ЗДО №2 «Сонечко». Антоніна Валеріївна завжди надає допомогу практикантам і створює відповідні педагогічні умови для проведення музичних занять та реалізації цікавих розважальних проєктів.

Кузнєцова Д.В.,

методист практики
77 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square