top of page

Зустріч із майбутніми абітурієнтами

Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, а коли постає проблема вибору майбутньої професії, виникає багато запитань; тому важливо допомогти молодим людям знайти себе і створити своє щасливе майбутнє.

15 і 17 листопада 2021 року викладачі Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Лебединська Т.М., Пантелюк Л.В., Поберецька В.В. завітали з метою профорієнтації до Балківського ЗЗСО I-II ступенів-закладу дошкільної освіти, Чемериського ЗЗСО I-II ступенів-закладу дошкільної освіти, Івановецького ЗЗСО I-II ступенів Барської міської ради, Луко-Барського ЗЗСО I-III ступенів-закладу дошкільної освіти Барської міської ради Барської ОТГ.

Адміністрація (а це колишні випускники коледжу!) привітно зустріла гостей, провела коридорами закладів, щемно рідних: в одній зі шкіл навчалася Людмила Василівна Пантелюк, в іншій – Вікторія Василівна Поберецька розпочинала свою професійну діяльність.

Викладачі ознайомили старшокласників із перспективами навчання в коледжі, розповіли про спеціальності, які можна здобути, і запросили на День відкритих дверей, що відбудеться 27 листопада 2021 року.

Учні 9-11-х класів у ході конструктивного діалогу з гостями почерпнули багато цікавої інформації, яка допоможе їм у професійному самовизначенні; отримали рекламні буклети, а також віртуально потрапили в студентське середовище і заглянули в окремі аудиторії.

Викладачі коледжу щиро вдячні директорам шкіл Вояковському С. М., Наманюку В. М., Пазюк Л. Ю., Гомонюк Н. Р. за надану можливість поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами.

Юзько Т.М., завідувач кафедри

соціально-економічних дисциплін
64 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page